Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka wokół targów 2014 - raport specjalny Magazynu Łazienka

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 30 kwi 2014 15:34
Łazienka wokół targów 2014 - raport specjalny Magazynu Łazienka
Łazienka wokół targów 2014. Raport specjalny magazynu Łazienka.

Przed Państwem kolejny raport przygotowany przez redakcję magazynu „Łazienka”. Jego tematyka dotyczy imprez targowych zorganizowanych w 2014r., na których byli obecni wystawcy związani z branżą łazienkową.

REKLAMA

W raporcie można znaleźć relacje z kilku takich imprez – zorganizowanych zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Ułożyliśmy je w porządku chronologicznym. Zaczynamy od relacji z hiszpańskich targów CEVISAMA, które odbyły się w lutym tego roku w Walencji. To największe europejskie targi płytek ceramicznych, na których wystawiało się prawie 700 producentów z 40 krajów.

Kontynuujemy pisząc o naszej krajowej imprezie targowej – poznańskiej arena Design, która miała miejsce również w lutym. W stolicy Wielkopolski spotkali się projektanci i producenci wyposażenia wnętrz z kraju i zagranicy by rozmawiać o materiałach – były one hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów.

Kolejne krajowe imprezy targowe przez nas relacjonowane to marcowa Budma oraz kwietniowe Instalacje. W programie Budmy, w bieżącym roku, znalazła się między innymi  ekspozycja w całości poświęcona łazience – Aqua-San Inspiracje. Natomiast na targach Instalacje, oprócz firm związanych z branżą instalatorską, można było również znaleźć stoiska producentów wyposażenia sanitarnego, którzy pokazali łącznie kilkadziesiąt nowości do łazienek.

Imprezą poświęconą stricte łazienkom były targi Salone Internazionale del Bagno, które odbyły się w ramach mediolańskich targów iSaloni - w tym roku po raz piąty. Wśród wystawców tych targów silną grupę stanowili Włosi (168 spośród wszystkich 193 wystawiających się firm) prezentując najświeższe nowości z segmentu mebli łazienkowych, armatury, grzejników łazienkowych, kabin prysznicowych, wanien czy umywalek.

Zapraszamy Państwa do lektury.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA