REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Leroy Merlin się zmienia - powstają strefy dla majsterkowiczów i usług projektowych

  • Autor: RZ/PropertyDesign.pl
  • 29 kwi 2016 13:21
Leroy Merlin się zmienia - powstają strefy dla majsterkowiczów i usług projektowych
trefa „Zróbmy to razem” – to raj dla majsterkowiczów, którzy sami chcą tworzyć rozwiązania dla własnego domu. Fot. Liroy Merlin
Leroy Merlin się zmienia - powstają strefy dla majsterkowiczów i usług projektowych

We wrocławskim Leroy Merlin wdrożono nowe rozwiązania w organizacji sklepu. Klienci będą mogli samodzielnie łatwo porównywać wzory i produkty, skorzystać ze wzorcowni, jak i wspólnie z projektantami stworzyć wizualizację łazienki bądź kuchni. Wszystko to dzięki strefom: "Zróbmy to razem" i Wizualizacje 3D.

REKLAMA

Sklep Leroy Merlin przy ul. Granicznej to drugi obiekt tej marki we Wrocławiu. Powstał w Futura Park przy ul. Granicznej 4. Sklep ma powierzchnię 10 tys. m2, a do dyspozycji klientów przygotowano ponad 600 miejsc parkingowych. Można w nim znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów.

W wyborze materiałów, a także dopracowaniu pomysłów pomoże kilka nowatorskich rozwiązań: Strefa inspiracji (showroom materiałów wykończeniowych i wzorcownia), Strefa „Zróbmy to razem” (dla majsterkowiczów, którzy sami chcą tworzyć rozwiązania dla własnego domu), Wizualizacje 3D (klienci wspólnie zprojektantami Leroy Merlin mogą przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni - jeżeli zdecydują się na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie, projekt otrzymają gratis). Do dyspozycji klientów są też kioski multimedialne, które pomogą w znalezieniu i zamówieniu poszukiwanego produktu - specjalne stanowiska z monitorami dotykowymi umożliwią porównanie np. ofert baterii łazienkowych.

Nowy sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne. 

Więcej w serwisie PropertyDesign.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA