REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mobilna pomoc dla instalatorów od Viega. Dostępna również offline

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 05 sie 2015 15:01
Mobilna pomoc dla instalatorów od Viega. Dostępna również offline
fot. Viega

Aktualne informacje o produktach i systemach producenta, którego rozwiązania stosujemy na budowie, są równie ważne jak odpowiednie urządzenia do pracy. Dlatego Viega udostępniła instalatorom i projektantom katalog App na smartfony i tablety.

REKLAMA

Pełną gamę rozwiązań Viega można oczywiście wygodnie przeglądać na stronie internetowej producenta, która jest przystosowana do tabletów i smartfonów. Ale żeby z niej korzystać musimy naturalnie pozostawać on-line. Podczas pracy w kotłowni lub piwnicy budynku nie jest to zazwyczaj możliwe ze względu na słaby zasięg lub jego brak. Dzięki nowemu katalogowi w formie aplikacji mobilnej cała paleta produktów Viega jest udostępniona offline na urządzenia z iOS i Androidem.

Raz załadowany z App- lub Play-Store katalog oferuje ten sam pakiet informacji w analogicznym schemacie znanym z wersji drukowanej. Aktualizacja następuje kiedy smartfon lub tablet ponownie znajdą się on-line a użytkownik zostaje poinformowany o najnowszej aktualizacji. 

Katalog Viega App dzięki funkcjom takim jak szukanie tekstowe lub wyszukiwanie po właściwościach danego produktu, staje się niezbędnym narzędziem, ułatwiającym codzienną pracę. Zestawienie produktów można przygotować bezpośrednio na miejscu pracy a potem wysłać do centrali lub hurtowni.

Mobilny katalog Viega jest dostępny na urządzenia Apple od iOS6. Użytkownicy systemu Android mogą korzystać z niego na urządzeniach od wersji 2.3.3 (Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA