REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe technologie do łazienki: Inteligentne lustra zintegrowane

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 06 lut 2017 10:15
Nowe technologie do łazienki: Inteligentne lustra zintegrowane
Pilkington MirroView / Fot. NSG Group

NSG Group i visualplanet podczas zbliżających się targów Integrated Systems Europe, wspólnie zaprezentują zintegrowane rozwiązanie przeznaczone dla szybko rozwijającego się rynku luster inteligentnych.

REKLAMA

Odwiedzający targi ISE, które odbędą się w Amsterdamie, w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. będą mieli możliwość przetestowania szkła refleksyjnego Pilkington MirroView drugiej generacji. Jest to szkło pokryte niemetalizowaną powłoką lustrzaną wykorzystywane w ekranach dotykowych połączonych z interaktywnym lustrem.

Lustra interaktywne produkowane są z zastosowaniem włączonej niedawno do asortymentu firmy visualplanet wielofunkcyjnej folii dotykowej, pełniącej równolegle funkcję nowoczesnego sterownika.

Połączenie obu tych produktów gwarantuje dokładność ekranu dotykowego oraz jego wszechstronność. Szkło Pilkington MirroView drugiej generacji charakteryzuje się także neutralnym odwzorowaniem kolorów, co jest pożądaną właściwością w przypadku luster.

Firma visualplanet działa w zakresie technologii produkcji wielkoformatowych sensorów dotykowych z centrum projektowym, badawczo - rozwojowym i produkcyjnym zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii.

Produkty typu touchfoil firmy visualplanet od 2003 roku znajdują szerokie zastosowanie wśród największych światowych producentów zajmujących się integracją systemów elektronicznych oraz specjalistów z branży. Touchfoil firmy visualplanet to przezroczysta, elastyczna folia pojemnościowa do zastosowań wielkopowierzchniowych, która aplikowana na szkło pozwala na dodanie funkcji interaktywnych.

Kombinacja szkła Pilkington MirroView drugiej generacji oraz folii touchfoil umożliwia wszechstronność zastosowań dla szerokiej gamy ekranów dotykowych o swobodnym dostępie, inteligentnych luster przeznaczonych dla sektora detalicznego oraz do stosowania w łazienkach, sprzedaży samoobsługowej biletów, automatów do gier i kiosków.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA