REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Partnerzy Raportu Liderzy Rynku Łazienek 2015

 • Autor: Ryneklazienek.pl
 • 27 maj 2016 14:42
Partnerzy Raportu Liderzy Rynku Łazienek 2015

Raport Liderzy Rynku Łazienek 2015 powstał dzięki wsparciu ze strony pięciu ważnych dla naszego rynku firm. Dzięki danym pochodzących z sieci łazienek BLU, sklepów Grast&MTB, sklepów internetowych ŁazienkaPlus.pl oraz Sanitbuy.pl oraz Grupy SBS byliśmy w stanie przygotować pierwszą edycję Raportu.

REKLAMA

Bardzo dziękujemy naszym Partnerom, firmom które zechciały wesprzeć nas przy pierwszej edycji Raportu Liderzy Rynku Łazienek. Sieć salonów łazienek BLU (ich właścicielem jest firma Refleks), firmie Grast&MTB, sklepom internetowym ŁazienkaPlus.pl oraz Sanitbuy.pl oraz Grupie SBS należą się serdecznie podziękowania za zaufanie, gotowość do kształtowania dyskusji o rynku i odwagę bycia pionierami w realizacji tego projektu. Te firmy z pewnością są liderami rynku – myślącymi o nim w nowoczesnych kategoriach i gotowymi do jego kształtowania. 

 • BLU Salony Łazienek

  Sieć salonów BLU (której właścicielem jest firma Refleks) to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się sieć handlowa w branży łazienkowej. Liczy już 44 salony, a planowane są kolejne otwarcia. Firma dysponuje także rozbudowanym zapleczem logistycznym w postaci Centralnego Magazynu Logistycznego LogiQ w Koluszkach, który działa od sierpnia 2015 r. Firma oferuje produkty znanych marek krajowych i zagranicznych, a także produkty pod marką własną. Obsługuje też klientów hurtowych.
  www.blu.com.pl
 • Grast&MTB

  Rodzinna firma Grast & MTB została założona w 1990 roku i od początku działalności skupia się na handlu hurtowym asortymentem z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej oraz wyposażenia łazienek. Od 1997 roku Grast&MTB jest członkiem założycielem Grupy ABG. Firma obecnie zatrudnia 80 osób w działach sprzedaży hurtowej, obsługi firm wykonawczych i inwestycji, sprzedaży detalicznej, działu wykończeń pod klucz i obsługa sieci DIY.
  www.grast-mtb.com.pl
 • ŁazienkaPlus.pl

  - Jesteśmy największym w branży sklepem internetowym w Polsce, który działa nieprzerwanie od 2007 roku – opowiada Marek Przybył, Prezes Zarządu ŁazienkaPlus.PL S.A. - Obecnie sklep oferuje 60 tys. produktów w 12 kategoriach, z czego 20 tys. dostępne jest od ręki i może zostać wysłane do w ciągu 24h. Firma zatrudnia 50 pracowników i posiada własną flotę samochodów dostawczych. Podążając za potrzebami rynku uruchomiliśmy także salon łazienek, w którym klienci mogą w realu zobaczyć ponad 200 najlepiej sprzedających się produktów – dodaje.
  www.lazienkaplus.pl
 • Sanitbuy.pl łazienki w Internecie

  - Naszym celem nie jest masowa sprzedaż produktów – tłumaczy Krzysztof Białkowski, właściciel sklepu. - Ofertę produktową oraz jakość obsługi kierujemy do klienta szukającego towarów dobrej jakości i niekoniecznie tanich. Zasadą naszej pracy jest takie podejście by klient nie bał się powierzyć nam zamówienie na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie ma produktów, szczególnie tych z górnej półki, których nie potrafilibyśmy sprzedać i klienta którego nie potrafilibyśmy przejąć od konkurencji. Dlatego właśnie uważamy się za nietypowy sklep internetowy – dodaje.
  www.sanitbuy.pl
 • SBS Sp. z o.o.

  Największa pod względem liczebności i obrotu sieć hurtowni z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej w Polsce. Założona w 1998 roku jako stowarzyszenie 20 czołowych firm handlowych z terenu centralnej Polski, obecnie SBS działa jako spółka z o.o. i współpracuje z ponad 90 hurtowniami posiadającymi łącznie prawie 180 punktów handlowych na terenie całego kraju. W swojej ofercie firma posiada ponad 365 000 produktów, w tym artykuły należące do marek własnych Keller, Delfin i Nanopanel.
  www.grupa-sbs.pl

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Tutaj?
  • Redakcja, 2016-10-13 10:02:23
 • no i gdzie ten raport?
  • kn, 2016-10-12 09:39:06

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA