REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia (02.05.-08.05. 2016)

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 09 maj 2016 10:03
Podsumowanie tygodnia (02.05.-08.05. 2016)

Początek maja dla niektórych rozpoczął się dłuższym weekendem, ale w branży łazienkowej działo się sporo. Oto najważniejsze wydarzenia zeszłego tygodnia.

REKLAMA

Będą nowe inspiracje - 17 maja Studio Dobrych Rozwiązań wraca do Lublina
Designerska majówka w Lublinie? Dlaczego nie! Trzecie tegoroczne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań odbędzie się w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur. 17 maja bądźcie z nami!

Pod Sieradzem będzie więcej miejsca na inwestycje
Sieradzka podstrefa ŁSSE, na terenie której inwestuje m.in. Tubądzin, powiększy swój teren - kolejne firmy są zainteresowane inwestycjami na jej terenie.

30 tysięcy zwiedzających na targach Instalacje
Zróżnicowana oferta wystawców i szerokie grono zwiedzających - czas na podsumowanie targów Instalacje 2016, które w tym roku zmieniły się w stosunku do tego, co oglądaliśmy dwa lata temu. Organizatorzy postawili na przyciągnięcie nowych odbiorców.

ISH odbędą się również w Indiach
Najważniejsze targi branży sanitarnej i grzewczej wędrują na kontynent azjatycki. ISH - obecne już w Chinach - zorganizuje targi także w Indiach.

Ciężarówka Grohe odwiedzi w tym roku dziesięć miast w Polsce
Grohe Professional wyrusza w kolejną trasę z cyklem ogólnopolskich szkoleń dla specjalistów. Truck tej marki w ramach programu „The Work Smarter Tour” odwiedzi w tym roku dziesięć miast w całej Polsce.

Hansgrohe inwestuje w badania
Hansgrohe koncentruje się na rozwoju i inwestuje w swoją infrastrukturę badawczą. Z końcem kwietnia uroczyście otworzyło nowe laboratorium.

Producent armatury jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech
Co sprawia, że ​​firma jest innowacyjna? W jaki sposób można rozpoznać innowację? Odpowiedzi na te pytania szukały niemieckie firmy brand eins Wissen oraz Statista.

Zakończył się I etap konkursu Terma Design
Do konkursu zostało zgłoszonych 95 projektów. Spośród nich, do drugiego etapu jury zakwalifikowało 27 prac. Laureatów tegorocznej edycji poznamy 29 maja 2016 r.

Kolejny sklep PSB Mrówka na Podkarpaciu
W Ropczycach została otwarta PSB Mrówka. Budynek Mrówki ma powierzchnię sprzedaży 950 mkw. + 400 mkw ogrodu zewnętrznego.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA