REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia (25.04-01.05.2016)

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 02 maj 2016 10:02
Podsumowanie tygodnia (25.04-01.05.2016)

Intensywny, targowy tydzień bogaty w branżowe wydarzenia - końcówka kwietnia była dla nas pracowita. Oto najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań na targach Instalacje 2016 - podsumowanie i fotorelacja
Studio Dobrych Rozwiązań gościło na poznańskich targach Instalacje. 25 kwietnia - pierwszego dnia targów, w pawilonie nr 15 na terenie MTP zebraliśmy architektów i projektantów wnętrz, którzy chcieli poznać najnowsze trendy i rozwiązania w projektowaniu łazienek i kuchni.

Dorota Koziara gościem specjalnym Tubądzin Design Days
W czwartek, 28 kwietnia br., w Bukowinie Tatrzańskiej, odbyło się spotkanie ponad 160 architektów i projektantów, pochodzących ze Słowacji i Węgier, z Grupą Tubądzin. Gościem specjalnym wydarzenia była Dorota Koziara – jedna z najwybitniejszych polskich projektantek architektury.

Leroy Merlin się zmienia - powstają strefy dla majsterkowiczów i usług projektowych
We wrocławskim Leroy Merlin wdrożono nowe rozwiązania w organizacji sklepu. Klienci będą mogli samodzielnie łatwo porównywać wzory i produkty, skorzystać ze wzorcowni, jak i wspólnie z projektantami stworzyć wizualizację łazienki bądź kuchni. Wszystko to dzięki strefom: "Zróbmy to razem" i Wizualizacje 3D.

Magazyn "Łazienka" dwukrotnie wyróżniony na targach Instalacje
Magazyn "Łazienka", który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia został dwukrotnie nagrodzony podczas tegorocznej edycji targów Instalacje.

"Projektujesz! Zyskujesz!" - Zehnder nagrodził projektantów
Klasyczny grzejnik w oryginalnym wydaniu? Podczas Gali na targach Instalacje 2016 w Poznaniu firma Zehnder nagrodziła autorów najlepszych projektów w konkursie "Projektujesz! Zyskujesz!".

Znamy Mistrza Instalatorów w 2016 roku!
Adam Piotrowski z Poznania został Mistrzem Polski Instalatorów 2016, Mistrzowski tytuł wywalczył w czasie odbywających się właśnie w Poznaniu targów Instalacje.

Ferro dołącza do European Water Label
Trzynaście baterii marki Ferro dołączyło do systemu klasyfikacji European Water Label. To pierwszy producent z regionu Europy Centralnej, którego wyroby zostały wprowadzone do tej bazy.

Instalacje 2016 w Poznaniu - zobacz zdjęcie z targów
Od poniedziałku 25 kwietnia trwają w Poznaniu targi Instalacje. Byliśmy na miejscu i sprawdzamy, jak prezentuje się na nich branża łazienkowa. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA