REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia w branży łazienkowej (6-12.06.2016 r.)

  • Autor: Redakcja
  • 13 cze 2016 14:59
Podsumowanie tygodnia w branży łazienkowej (6-12.06.2016 r.)
fot. Flickr, Dafne Cholet

Jeśli nie mieliście czasu śledzić wydarzeń branżowych w minionym tygodniu - to koniecznie sprawdźcie naszą subiektywną selekcję tych najważniejszych newsów dla branży łazienkowej.

REKLAMA

Powstał całkiem nowy salon Elements w Rzeszowie
Rozwój sieci Elements w Polsce to nie tylko rebranding dotychczasowych punktów handlowych. Powstają też całkiem nowe salony zrealizowane wg tej koncepcji. Jeden z nich otwarto w Rzeszowie.

Marmite zmieniło właściciela
Dnia 12 maja 2016 r. fundusz Innova oraz akcjonariusze mniejszościowi zbyli swoje udziały w Marmite – firmie produkującej wyroby sanitarne z lanego marmuru. Nabywcą jest spółka Cranemere Ltd.

Konkurs „Zaprojektuj Łazienkę Laufen” rozstrzygniętyRoca wspólnie z Politechniką Śląską w Gliwicach zorganizowała dla studentów Wydziału Architektury i Architektury Wnętrz konkurs „Zaprojektuj łazienkę Laufen”. Znamy jego laureatów.

Trendy rynku łazienek: lepiej na rynku nieruchomości
Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla polskiego rynku nieruchomości. Tylko w III kwartale deweloperzy w największych sześciu miastach kraju sprzedali ponad 13 tys. mieszkań – wynika z danych firmy Reas. Dobra koniunktura się utrzymuje również w roku bieżącym.

Najciekawsze wanny z targów w Mediolanie
Wanny to jeden ze sztandarowych produktów włoskich wytwórców wyposażenia łazienek. Pokazujemy najciekawsze nowości pokazywane na mediolańskich targach.

Tak było podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku!
Już po raz 11. spotkaliśmy się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem 7 czerwca, w sali wieżowca w Olivia Buissnes Centre w Gdańsku (z widokiem na miasto i Zatokę Gdańską) rozmawialiśmy o projektowaniu łazienek i kuchni. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 130 gości! Oto fotorelacja z wydarzenia.

Najlepsi na tegorocznych targach w Mediolanie
Organizator mediolańskich targów iSaloni co roku przyznaje nagrody najbardziej innowacyjnym produktom pokazywanym na targach i najbardziej kreatywnym projektantom. Wśród ośmiu konkursowych kategorii jest również łazienkowa.

Będzie łatwiej prowadzić biznes - Ministerstwo Rozwoju ma plan
Bardziej przyjazna administracja, łatwiejsze odzyskiwanie wierzytelności i łagodniejsze przepisy prawa – to niektóre z ułatwień, jakie przewiduje zaproponowany przez resort rozwoju pakiet dla przedsiębiorców. Firmy skorzystają ze 100 nowych usprawnień - wyjaśnia Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju.
 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA