REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polcolorit aneksuje umowy kredytowe

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 20 cze 2016 15:02
Polcolorit aneksuje umowy kredytowe
Siedziba firmy Polcolorit / fot. Polcolorit

Zarząd Polcolorit S.A. poinformował, że w dniu 16 czerwca 2016 r. zawarł z Bankiem Zachodnim WBK S.A. aneksy odpowiednio do umowy kredytu w rachunku bieżącym oraz umowy kredytu inwestycyjnego.

REKLAMA

Na mocy aneksu do kredytu w rachunku bieżącym ustalono w szczególności, że okres kredytowania w rachunku bieżącym do kwoty 4 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności zostanie wydłużony do dnia 20 czerwca 2017 r.

Ponadto na Spółkę nałożone zostały dodatkowe zobowiązania wobec Banku takie jak m.in. zawarcie z Bankiem w terminie 14 dni od dnia zawarcia aneksu umowy IRS - Interest Rate Swap w celu ograniczenia ryzyka zmienności stopy procentowej dla co najmniej 90% kwoty wykorzystanego kredytu inwestycyjnego oraz zawarcie z BZ WBK Faktor sp. z o.o. w terminie 90 dni od dnia zawarcia aneksu umowy confirmingu/faktoringu odwrotnego.

Jednocześnie Spółka informuje, że na mocy aneksu do umowy kredytu inwestycyjnego postanowienia umowy kredytu inwestycyjnego w zakresie ryzyka zmienności stopy procentowej zostały zmienione tak, aby uwzględniały ww. parametry.

Pozostałe warunki ww. umów kredytowych nie uległy istotnym zmianom, które odbiegałyby od standardowych zapisów stosowanych w tego typu umowach.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA