Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

ProApp - nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 08 sty 2015 08:00
ProApp - nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych
ProApp - nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych
ProApp - nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

Pod koniec grudnia 2014 r. producent wyposażenia łazienek udostępnił aplikację mobilną dla systemów Android oraz iOS, przeznaczoną dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit.

REKLAMA

Aplikacja wykorzystuje bazę produktów online, dzięki czemu informacje o produktach są zawsze aktualne. Dzięki aplikacji ProApp wszystkie produkty i części zamienne użytkownik może odnaleźć w szybki i prosty sposób. Aplikacja posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs składający się z zaledwie kilku „kafelków” menu – można tu znaleźć między innymi katalog części zamiennych, katalog produktów czy filmy instruktażowe.

Katalog produktów w aplikacji posiada wszystkie informacje znajdujące się w katalogach drukowanych czy w katalogu elektronicznym znajdującym się na stronie producenta. Dzięki temu w swoim urządzeniu mobilnym można odnaleźć opis potrzebnego produktu wraz z informacjami o jego zastosowaniu, danymi technicznymi czy charakterystyką. Oficjalny Dystrybutor może też jednym kliknięciem zaznaczyć wybrane produkty i wysłać zamówienie do firmy.

Oficjalnym Serwisantom Geberit aplikacja ProApp pomoże jeszcze szybciej wykonać procedurę serwisową - dzięki aplikacji Katalog części zamiennych, który szybko wskaże dostępne części zamienne dla danego produktu, a także umożliwi ich szybkie zamówienie bezpośrednio przez aplikację. Pomocną funkcją aplikacji jest również Identyfikator produktów który rozpozna spłuczkę poprzez wskazanie zdjęcia przycisku spłukującego, identycznego z serwisowanym w danej chwili zestawem. Po wybraniu przycisku serwisant zobaczy na ekranie swojego telefonu lub tabletu dostępne części zamienne do rozpoznanej spłuczki.

Każdy montaż będzie też łatwiejszy dzięki filmom z kanału YouTube, który został zaimplementowany do aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie i na ekranie urządzenia mobilnego wyświetli się wybrany film instruktażowy, który poprowadzi użytkownika przez wszystkie etapy montażu.

Aplikacja posiada też funkcję skanowania kodów kreskowych z opakowań produktów. Jedno kliknięcie pozwoli na zeskanowanie kodu a system automatycznie pokaże nam rozpoznany produkt na ekranie naszego urządzenia bez potrzeby szukania go ręcznie w katalogu.

Uwaga: dokonywanie zamówień produktów lub części zamiennych Geberit w aplikacji ProApp możliwe jest wyłącznie dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA