REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Raport: jak i z czego finansujemy wydatki remontowe?

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 31 maj 2016 11:20
Raport: jak i z czego finansujemy wydatki remontowe?
Najczęstszym sposobem finansowania prac remontowych jest kredyt w banku (25% ankietowanych), pożyczka gotówkowa w instytucji pozabankowej (16%), rodzina (14%). Rzadko jesteśmy w stanie pokryć wydatki związane z remontem z bieżących środków. Fot. Shutterstock

Remont mieszkania, a szczególności takich pomieszczeń jest bardzo kosztowny z dwóch powodów. Po pierwsze dużo środków finansowych pochłania przebudowa instalacji CO, wymiana płytek, itd. Po drugie dochodzą jeszcze koszty związane z wymianą armatury i wyposażenia łazienkowego.

REKLAMA

Najczęstszym sposobem finansowania prac remontowych jest kredyt w banku (25% ankietowanych), pożyczka gotówkowa w instytucji pozabankowej (16%), rodzina (14%). Rzadko jesteśmy w stanie pokryć wydatki związane z remontem z bieżących środków.

Dla tych, którzy rezygnują z pożyczek od rodziny lub znajomych oraz bankowych kredytów konsumenckich, wygodnym rozwiązaniem może być szybka pożyczka. Szybka pożyczka przestała być obecnie rozwiązaniem jedynie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kredyt w banku.

Badania przeprowadzone przez ekspertów Ferratum Bank pokazują, że Polacy coraz częściej decydują się wzięcie szybkiej pożyczki, by ekspresowo i wygodnie wesprzeć domowy budżet.

Szybka pożyczka może okazać się również niezastąpionym sposobem radzenia sobie z kryzysowymi i nagłymi wydatkami, które często zdarzają się przy okazji remontów. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA