REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanplast w roku 2017: podsumowanie

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 12 sty 2018 10:26
Sanplast w roku 2017: podsumowanie
Sanplast na targach ISH. Fot. Sanplast
Sanplast w roku 2017: podsumowanie
Sanplast w roku 2017: podsumowanie
Sanplast w roku 2017: podsumowanie
Sanplast w roku 2017: podsumowanie

Rok 2017 obfitował w wiele wydarzeń. Również dla polskiego producenta kabin, wanien i brodzików. Przypominamy niektóre z nich.

REKLAMA

W 2017 roku firma wprowadziła do swojej oferty szereg nowych rozwiązań. Łącznie jest to kilkadziesiąt nowych propozycji. Na przykład seria TX została rozszerzona o konstrukcje dedykowane do mniejszych łazienek. Nowością w tej serii są także wanny prostokątne. Seria Free Line została uzupełniona o nową konstrukcję kabin oraz nowe wymiary wanien prostokątnych i wanny trapezowe. Wraz z nową ofertą, firma prezentowała też nową serię kabin Space Line. Konstrukcje Walk-In są docenianym i poszukiwanym rozwiązaniem do montażu w strefie łazienki – zarówno przez inwestorów działających w sferze publicznej, jak i prywatnej. Dla zapewnienia szerokiego wyboru powstały nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus. Nowym rozwiązaniem są także brodziki trapezowe w serii Space Mineral oraz dedykowane do nich parawany prysznicowej w serii Altus.

Targi ISH 2017

Polski producent był również obecny na targach ISH, które odbywały się w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem. Zaprezentował tam już sprawdzone rozwiązania kąpielowe, ale oczywiście nie zabrakło także nowości. O tym jak ważnym wydarzeniem dla branży są Targi ISH potwierdzają liczby: 2400 wystawców z ponad 50 krajów i ponad 250.000 m² powierzchni wystawienniczej. 

Odwiedziny Ambasadora

W roku 2017 firmę Sanplast odwiedził szczególny gość, Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Polsce. Była to oficjalna wizyta przedstawiciela tego kraju w progach polskiego producenta wyposażenia łazienek. Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy w Wymysłowicach. Było ona odpowiedzią na zaproszenie Prezesa Sanplast SA – Pana Wiesława Podraza. Głównym  tematem rozmów  było poszukiwanie wspólnych relacji i możliwości przyszłej współpracy. Silnym punktem spotkania była prezentacja hal produkcyjnych i przedstawienie możliwości produkcyjnych firmy.

Nagrody za wzornictwo

Produkty marki znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2017. Brodzik BTL-M/SPACE, kabina Walk-In PII/ALTIIa oraz wanna trapezowa WTL(P)/FREE otrzymały rekomendacje jury konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to pierwsza w Polsce, przyznawana od 24 lat nagroda za design.

Kabina Walk-In serii Altus PT/ALTIIa z kolei otrzymała nagrodę „Łazienka” Wybór Roku 2017. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs dedykowany produktom wyposażenia łazienek. Zwycięski produkt odzwierciedla wszystkie aktualne trendy w branży łazienkowej. Nagroda dowodzi, że rozwiązania prysznicowe firmy doceniane są nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów z branży, co nas tym bardziej cieszy.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA