REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin kontynuuje współpracę z Maciejem Zieniem

 • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
 • 02 cze 2016 11:54
Tubądzin kontynuuje współpracę z Maciejem Zieniem
fot. Tubądzin Design Days 2014, Białystok
Tubądzin kontynuuje współpracę z Maciejem Zieniem
Tubądzin kontynuuje współpracę z Maciejem Zieniem
Tubądzin kontynuuje współpracę z Maciejem Zieniem

Projektant, stylista i gwiazda na polskiej scenie modowej – Maciej Zień, kontynuuje współpracę z Grupą Tubądzin.

REKLAMA

Od początku współpracy z marką Maciej Zień zaprojektował sześć kolekcji, prezentujących światowe stolice. Teraz rozszerzył kolekcje Paris, Tokyo oraz wzbogacił o nowy element kolekcję Berlin.

Tokyo to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom, paradoksalnie zachowuje swoją uporządkowaną strukturę. Tak też wygląda odświeżona kolekcja Tokyo kreacja Maciej Zień. Płytki w kolorze czerni i bieli, posiadają geometryczne rzeźbienia, tworzące nieregularną całość.
Projektant pozostał konsekwentny i idealnie odniósł się do japońskiego minimalizmu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Witam
  Ceny w internecie to pikuś. Brak towaru, niewiedza co do planów produkcyjnych, wycofywanie kolekcji bez szerszego informowania sprzedawców to jest gwóźdź do trumienki firmy Tubądzin, A nas pracujących z klientem detalicznym stawia w złym świetle bo jak przekonać klienta, że nie wiemy kiedy będzie płytka produkowana ? Ostatnio mnie klient wyśmiał jak mu powiedziałem że na te płytkę, którą sobie wybrał są prawie zapisy i ostatni termin dostawy był przeciągnięty o kilka tygodni. Człowiek w pierwszej chwili nie uwierzył - popatrzył na mnie jak na czuba i wyszedł. Na szczęście był to klient, z tych dociekliwych, sprawdził w innych firmach to co mu przekazałem a, że usłyszał to samo to wrócił do mnie. Zmienił płytki wyśmiał producenta i tyle. Klientowi trudno jest uwierzyć, że w dzisiejszych czasach nie ma planu produkcyjnego i terminu dostawy. A takie traktowanie typu nie wiem kiedy coś będzie traktuje jako lekceważenie swojej osoby. My płytek Tubądzin nie polecamy, po co mamy sobie robić problemy. Pozdrawiam
  • kibic13, 2016-06-09 14:52:51
 • Internet to jedno , tutaj wszyscy polscy producenci są do niczego.W Tubądzinie nie ma dostępności towaru. W moim salonie na 16 boksów łazienkowych tej fabryki można skompletować tylko 4 ! Zmuszeni jesteśmy przekleić ich na coś zupełnie innego.
  • Tasko, 2016-06-05 05:49:57
 • Maciej Zień dla niektórych skompromitowany. Jednak jest to nazwisko, które zobowiązuje do świetnych realizacji. To chyba jest tak, że Tubądzin potrzebuję jego nazwiska, gdyż marka producenta płytek powoli ma niższe notowania. Liczę, że naprawią swoją fatalną reputację, głownie przez ceny w internecie.
  • Hasan, 2016-06-04 11:57:29
 • Z tak skompromitowanym człowiekiem?
  • markos, 2016-06-02 19:57:39

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA