Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin produkuje wielkoformatowe płyty ceramiczne

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 23 maj 2017 09:05
Tubądzin produkuje wielkoformatowe płyty ceramiczne
Linia produkcyjna Continua+. To tutaj powstają wielkoformatowe płyty marki Monolith. Fot. Grupa Tubądzin

W swojej nowej fabryce w Sieradzu, Grupa Tubądzin produkuje wielkoformatowe płyty pod nową marką Monolith, których rozmiar sięga aż 120 x 240 cm.

REKLAMA

Płyty powstają w najnowocześniejszym zakładzie produkującym gresy w tej części Europy. Nowatorska linia produkcyjna Continua+ pozwala przełamać dotychczasowe bariery związane nie tylko z czasem produkcji płytek ceramicznych, ale również ich rozmiarem. Gresy Monolith wyróżniają się nie tylko wielkością, ale także wytrzymałością na skrajne temperatury i plamoodpornością. Są przy tym cieńsze i lżejsze.

Płyty Monolith mogą być montowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także jako okładzina elewacji wentylowanych. Znajdują także bardziej niestandardowe zastosowania - jako kuchenny blat czy stół. Wielkoformatowe gresy można również układać na starych okładzinach ceramicznych, co znacząco przyspiesza montaż oraz renowację wnętrz. Inspiracją przy tworzeniu pierwszych kolekcji marki był kamień i beton. W odróżnieniu od nich produkty Monolith są zawsze jednakowe kolorystycznie, co gwarantuje spójność i estetykę aranżacji.

Produkcja gresów wielkoformatowych przez Ceramikę Tubądzin stanowi odpowiedź na światowe trendy w aranżacji wnętrz. Dotychczas tego typu produkty były sprowadzane do kraju wyłącznie z zagranicy. Pierwsze polskie wielkoformatowe płytki są dostępne w sprzedaży w wybranych salonach.  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA