REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wybraliście branżowe wydarzenie roku 2014

 • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
 • 02 lut 2015 09:58
Wybraliście branżowe wydarzenie roku 2014

Czytelnicy portalu www.RynekLazienek.pl zdecydowali, które branżowe wydarzenie było najważniejsze w 2014 dla rynku, producentów oraz dystrybutorów. Oto wyniki głosowania.

REKLAMA

Przez cały styczeń pytaliśmy Was, za pomocą ankiety na naszym portalu, które wydarzenie było Waszym zdaniem najważniejsze w mijającym roku. Typowaliście spośród kilkunastu pozycji w trzech kategoriach: WYDARZENIA, PRODUCENCI oraz DYSTRYBUCJA. 

WYDARZENIE

Cieszymy się, że ponad 41% głosujących wybrało Forum Branży Łazienkowej jako najważniejsze wydarzenie minionego roku. Wiemy, że nasza inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony firm i ludzi, którzy tworzą branżę sanitarną w Polsce. To, że doceniają Państwo naszą pracę, motywuje nas do dalszych działań. I już dziś zapraszamy 26 marca 2015 r. do Warszawy na kolejną edycję Forum. Szczegóły wkrótce!

PRODUCENCI

Rok 2014 minął nam pod znakiem znaczących ruchów w kierunku konsolidacji rynku. Ogłoszenie planu przejęcia Sanitec przez Geberit to zdaniem 41% głosujących producenckie wydarzenie roku 2014. Ostateczna decyzja o tym, czy Geberit przejmie Sanitec zapadnie najpewniej w I kw. 2015 roku. Wiemy za to już, że Grupa Armatura przejęła firmę Aquaform i właśnie to wydarzenie zajęło II miejsce w tej kategorii.

DYSTRYBUCJA

Rozwój e-commerce oraz sieci DIY? Nie - to rozrost sieci salonów łazienek BLU (w tym roku otworzyli 36. punkt handlowy) uznaliście za najważniejsze wydarzenie w kategorii Dystrybucja. Prawie 58% głosów świadczy o tym, że decyzja firmy Refleks o silnej ekspansji została zauważona przez branżę. A wiemy, że w tym roku planowane są kolejne otwarcia. Czy inne firmy pójdą tą samą drogą? 

Zapraszamy do podsumowania


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Na szczęście ani Cersaie, ani iSaloni to imprezy zupełnie inne niż ISH. Jesteśmy optymistami. I na pewno na bieżąco będziemy donosić o tym, co się dzieje we Frankfurcie - nasza redakcja będzie na miejscu. :)
  • Redakcja portalu Ryneklazienek, 2015-08-10 15:29:28
 • Słabe były targi w tamtym roku - oby nie była to zła prognoza przed ISH.
  • Szymon, 2015-08-10 15:29:00
 • Redakcja Portalu Łazienka gratuluje ciekawej i udanej inicjatywy! Cieszymy się, że to Forum Branży Łazienkowej zyskało uznanie branży jako najważniejsze wydarzenie minionego roku.
  • ausakiewicz, 2015-08-10 15:28:35

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA