REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Firma Zehnder pokazała się na renomowanych targach specjalistycznych HVAC Mostra Convegno w Mediolanie z zupełnie nowej strony.

REKLAMA

Celem jest większe zrozumienie centralnych aspektów filozofii firmy Zehnder – pasji do tworzenia zaawansowanych pod względem technicznym, innowacyjnych i ekologicznych produktów oraz do opracowywania dopasowanych do potrzeb klienta, kompleksowych rozwiązań dla energooszczędnego i zdrowego klimatu wnętrza. Główne elementy tożsamości firmy Zehnder będą w przyszłości jeszcze bardziej widoczne w wizualnym odbiorze marki oraz we wszystkich działaniach komunikacyjnych i marketingowych Zehnder Group.

Nowy slogan „Always the best climate” wyraźnie pokazuje, że definicja „klimatu” według firmy Zehnder znacznie się rozbudowała i wykracza poza trzy filary: komfort, zdrowie i efektywność energetyczna. Slogan zawiera obietnicę, jaką klientom może złożyć jedynie dostawca kompletnych i inteligentnych rozwiązań w zakresie klimatu w pomieszczeniach.

- Chodzi przede wszystkim o to, że Zehnder postrzega siebie nie tylko jako kompetentnego dostawcę wysokiej jakości produktów, lecz również jako firmę oferującą zawsze najlepsze, kompleksowe rozwiązania dla komfortowego klimatu wnętrza – a co za tym idzie wysoką wartość dodaną dla klientów. Kompletne rozwiązanie w zakresie najlepszego klimatu wnętrza jest zawsze opracowywane w ramach zaawansowanej współpracy ze zleceniodawcami. Firma Zehnder odgrywa rolę kompetentnego partnera w tym procesie, aby wspólnie znaleźć takie rozwiązanie techniczne, które jest idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów - czytamy w komunikacje.

Te główne założenia filozofii firmy Zehnder będą w przyszłości bardziej „wyczuwalne” i widoczne w codziennej komunikacji z klientami. Specjalista z zakresu komfortowego klimatu w pomieszczeniach oprócz nowego sloganu „Always the best climate” odpowiednio zmienił również całą koncepcję komunikacji.

Nowy wizerunek firmy Zehnder ma zasygnalizować rynkowi, jak duże znaczenie mają kompleksowe rozwiązania dla uzyskania idealnego klimatu wnętrza. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA