REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atlas uruchamia akcję promocyjną dla fachowców

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 05 kwi 2016 10:59
Atlas uruchamia akcję promocyjną dla fachowców
Fachowcy, pracujący na co dzień z produktami Atlasa bardzo często nie zdają sobie sprawy, że wyrzucając opakowania z punktami, tracą szansę na atrakcyjne nagrody i pieniądze przelewane na kartę płatniczą Programu Fachowiec. Fot. Atlas

Od marca 2016 roku przez cały rok, do 7 kwietnia 2017 roku, trwać będzie akcja promocyjna dla Uczestników Programu lojalnościowego Fachowiec Grupy Atlas. Fachowcy polecający Program zdobywają dodatkowe punkty oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

REKLAMA

Fachowcy zarejestrowani w Programie z pewnością mają wielu „kolegów po fachu”, którzy korzystają lub mogą zacząć korzystać z produktów Grupy Atlas. W pierwszej kolejności to do nich skierowana jest nowa akcja.

Wystarczy, że Fachowiec, któremu polecili Program, w trakcie rejestracji poda ich numer telefonu pod którym są zarejestrowani w Programie, a następnie prześle 200 punktów wyciętych z opakowań produktów Atlasa.

Po przesłaniu punktów przez nowego Uczestnika, zarówno polecający, jak i dołączający do Programu otrzymują po 200 punktów Extra, które można wymienić na złotówki gromadzone na darmowej karcie płatniczej.

Jeśli ktoś poleci 10 fachowców, którzy prześlą punkty z produktów Grupy Atlas, to może otrzymać 2000 punktów Extra, wymiennych na złotówki.

VIP-owie w Programie otrzymają wówczas doładowanie karty na kwotę 600 zł, a osoby bez tego statusu 440 zł.

Dodatkowo, co 3 miesiące, 10 osób, które pozyska największą liczbę Fachowców, którzy przesłali punkty, wygrywa atrakcyjne nagrody.

Wśród nich: ekspres ciśnieniowy ZELMER, golarkę ZELMER, plecak WITTCHEN, a także kurtki sportowe z kolekcji promowanej przez Ambasadora firmy ATLAS – Kamila Stocha.

Pierwsze narody zostaną wręczone już 20 czerwca br.

Warto wiedzieć, że według danych firmy Atlas, z remontu średniej wielkości łazienki, przeprowadzonego za pomocą produktów Grupy Atlas, można uzyskać 199 punktów (ok. 44 zł).

Ocieplając dom, produktami Atlasa, można zdobyć 619 punktów (ok. 136 zł).

A wykonując taras w oparciu o produkty Grupy Atlas, pozyskać aż 709 punktów (ok. 156 zł). 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • chce dołaczyć , szukam osoby polecającej
    • tuli3@wp.pl, 2016-09-01 22:40:47
  • chce dołaczyć , szukam osoby polecającej
    • tuli3@wp.pl, 2016-09-01 22:38:22

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA