REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Instalatorze spiesz się. Kończy się akcja promocyjna Panasonic

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 18 lip 2016 14:05
Instalatorze spiesz się. Kończy się akcja promocyjna Panasonic
Już tylko do 30 lipca 2016 r. akredytowani instalatorzy urządzeń Panasonic z grupy RAC mogą wziąć udział w akcji promocyjnej, w której do zdobycia są m.in. telewizor, aparat fotograficzny oraz sprzęt AGD. Fot. Panasonic

Już tylko do 30 lipca 2016 r. akredytowani instalatorzy urządzeń Panasonic z grupy RAC mogą wziąć udział w akcji promocyjnej, w której do zdobycia są m.in. telewizor, aparat fotograficzny oraz sprzęt AGD. Wystarczy, że zgłoszą zakup pomp ciepła, a zdobyte w ten sposób punkty będą mogli wymienić na kupony rabatowe.

REKLAMA

Wiosenna akcja promocyjna jest skierowana do instalatorów posiadających aktualną Akredytację A3. Dotyczy domowych klimatyzatorów serii Etherea, Ethere Z, TZ, UZ, PKEA i Free Mutli.

Instalator, który w czasie trwania promocji, od 20 kwietnia do 30 lipca 2016 r. nabył bądź nabędzie któreś  z wymienionych urządzeń u autoryzowanego dystrybutora, może je zarejestrować na stronie: www.panasonicproclub.com/PL_pl/promotion/rac2016/.

Wówczas zostaną mu przyznane punkty, które będzie mógł wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie internetowym Panasonic.

Zamień kupony na nagrody

Zdobyte kupony umożliwiają zakup wybranych urządzeń, takich jak telewizor, aparat fotograficzny, pralka czy lodówka nawet za 1 zł.

Co ważne, każdy instalator może zarejestrować dowolną liczbę kupionych klimatyzatorów, a co za tym idzie – wymienić otrzymane punkty na więcej niż jeden produkt w obniżonej cenie.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.panasonicproclub.com/PL_pl/terms/


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA