REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy, większy oddział SIG w Przemyślu

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 06 maj 2016 12:08
Nowy, większy oddział SIG w Przemyślu
Nowy oddział SIG oferuje kompletne systemy dociepleń na styropianie i na wełnie mineralnej. W ofercie znajdują się zarówno markowe systemy znanych producentów, jak i rozwiązania niskobudżetowe oraz kompletne systemy suchej zabudowy, bazujące na płytach g-k, g-w i cementowych. Fot. SIG Przemyśl

Oddział SIG w Przemyślu zmienił lokalizację i mieści się przy ul. Sieleckiej 8. Nowy lokal to nowocześniejsze, zmodernizowane wyposażenie i wystrój, a także większa powierzchnia biurowa i magazynowa oraz parking. Dodatkowo, oddział położony jest teraz w lepszej lokalizacji, uławiając dojazd klientom.

REKLAMA

Oddział oferuje kompletne systemy dociepleń na styropianie i na wełnie mineralnej. W ofercie znajdują się zarówno markowe systemy znanych producentów, jak i rozwiązania niskobudżetowe oraz kompletne systemy suchej zabudowy, bazujące na płytach g-k, g-w  i cementowych.

Oddział w Przemyślu należy do ogólnopolskiej sieci dystrybucji SIG , dzięki temu może zapewnić klientom nie tylko 3 główne grupy asortymentowe: budowlaną, suchą zabudowę oraz izolacje, ale również wybór sufitów, izolacji technicznych, i systemów wentylacyjnych wraz z akcesoriami i możliwością odbioru w magazynie codziennie w godzinach 8.00–16.00 lub z usługą dowozu na terenie Przemyśla i okolic.

 – Od 2016 roku oferta oddziału została rozszerzona o urządzenia do wentylacji, klimatyzacji  oraz izolacji technicznej. Realizujemy już pierwsze zamówienia: oddział ma ambicję zostać liderem tej dziedziny w Przemyślu w ciągu najbliższego roku – mówi Krzysztof Kalinowski, dyrektor nowego Oddziału SIG Przemyśl. – W nowym oddziale reprezentuje nas młody i ambitny zespół, który chętnie służy pomocą i fachową poradą – dodaje.

Oddział w Przemyślu  obsługiwał kluczowe inwestycje w regionie, dostarczając m.in. systemy suchej zabudowy, wełny mineralne i chemię budowlaną. Ma doświadczenie we wsparciu różnorodnych obiektów, od niewielkich domków jednorodzinnych, po obiekty komercyjne i publiczne oraz centra handlowe.

Do kluczowych realizacji należy zaliczyć m.in. Galerię Sanova, kompleks w Arłamowie, szkołę podstawową w Bełżcu, Korczową Dolinę, TBS w Przemyślu i Jarosławiu oraz Osiedle INFIORE PARK i Centrum Rehabilitacji Rolników w Horyńcu Zdrój.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA