REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podkład samopoziomujący Atlas SMS 30, Grupa Atlas

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 01 cze 2016 17:00
Podkład samopoziomujący Atlas SMS 30, Grupa Atlas
Poza czasem, po upływie którego można kontynuować pracę, ważną zaletą ATLAS SMS 30 są jego parametry techniczne związane z wytrzymałością na ściskanie i zginanie Pierwszy parametr (ściskanie) wynosi aż 30 MPa, drugi (zginanie) 7 MPa. Fot. Atlas

Remont łazienki niejednokrotnie wiąże się ze zmianą podłogi. Co zrobić, gdy po zerwaniu obecnej posadzki występują duże różnice w poziomach pomieszczeń? Rozwiązaniem jest Atlas SMS 30.

REKLAMA

Skutkiem usunięcia starej posadzki często jest znaczna różnica w poziomach pomieszczeń. Różnice, wahające się nawet 2-3 cm, usunąć można, stosując Atlas SMS 30. Zakres grubości warstwy 3-30 mm gwarantuje, że podłoże będzie równe i gładkie we wszystkich pomieszczeniach. Gładkość powierzchni podkładu pozwala na optymalizację zużycia klejów niezbędnych do ułożenia parkietu czy wykładziny.

Dostępne na rynku wyroby szybkosprawne, ze względu na dodatki przyśpieszające wiązanie, mają bardzo krótki czas gotowości do pracy. W przypadku Atlas SMS 30 czas ten wynosi aż 40 minut. Pozwala to na pracę w komfortowych warunkach począwszy od przygotowania podkładu, po jego rozprowadzenie i wywałkowanie. To jednak nie wszystko, bowiem już po upływie 4 h można wejść na podkład.

Powierzchnia podkładu jest już związana, twarda i może być bezpiecznie użytkowana. Układanie końcowej warstwy posadzki, takiej jak płytki ceramiczne, możliwe jest już po 24 h. Jedynie parkiet i wykładziny muszą poczekać trochę dłużej – 7 dni. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA