Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sopro zaprasza na szkolenie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 08 wrz 2016 11:17
Sopro zaprasza na szkolenie
fot. Sopro

Płyty o dużych formatach zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów. Jednak mogą przysparzać kłopotów wykonawcom. Sopro zaprasza glazurników na szkolenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę przy układaniu wielkiego formatu.

REKLAMA

Płytki o wymiarach powyżej 60 x 60 cm mogą okazać się wyzwaniem dla glazurnika. Ze względu na gabaryty, ich układanie wymaga szczególnej precyzji i staranności po stronie wykonawcy.

- Wielkie formaty wymagają znacznie większej uwagi nie tylko podczas montażu, ale też na etapie planowania ułożenia płytek. Zwiększenie rozmiaru płyty poza metodologią układania i większą precyzją pracy pociąga za sobą także znaczący wzrost wymagań odnośnie przygotowania podłoża i doboru zaprawy klejowej. Dlatego podczas jesiennych spotkań, krok po kroku, przeprowadzimy Wykonawców przez niełatwy proces współpracy z wielkoformatowymi okładzinami, tak by każdy kolejny projekt był powodem do dumy i zadowolenia z własnej pracy – podkreśla Piotr Kalinowski, ekspert firmy Sopro.

Tę odsłonę Akademii Profesjonalisty firmy Sopro wspierają i współorganizują dwaj specjaliści w dziedzinie pracy z okładzinami wielkoformatowymi. Podczas szkolenia, uczestnicy będą mieli niebywałą okazję, by posłuchać o właściwościach i zastosowaniu innowacyjnych spieków kwarcowych Laminam, a tym samym dogłębnie poznać materiał, z którym przychodzi im na co dzień pracować.Doskonała znajomość jego właściwości pozwoli na uniknięcie błędów wykonawczych oraz właściwy dobór odpowiedniej techniki montażu czy chemii budowlanej.

W drugiej części spotkania ekspert z zakresu cięcia materiałów wielkoformatowych, firma Rubi, zaprezentuje, jak w sposób profesjonalny obchodzić się z powierzonym wykonawcy materiałem oraz jakich narzędzi używać do obróbki wielkopowierzchniowego gresu.

Szkolenie zakończy pokaz technik montażu okładzin wielkoformatowych w Systemie Sopro oraz prezentacja właściwości i użycia fug dekoracyjnych.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami.

Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i współorganizatorów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Kalendarz spotkań:

 27.09 Poznań

11.10 Szczecin

18.10 Wrocław

25.10 Olsztyn

03.11 Warszawa

08.11 Gdynia

15.11 Białystok

22.11 Kraków

29.11 Biłgoraj

7.12 Częstochowa


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA