REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi Bud-Gryf 40 metrów nad ziemią

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 08 kwi 2016 10:47
Targi Bud-Gryf 40 metrów nad ziemią
Targi Bud-Gryf odbędą się w Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Oprócz wystaw oraz debat na temat kondycji polskiego budownictwa na zwiedzających czekają liczne atrakcje. Fot. Targi Bud-Gryf

W weekend 15-17 kwietnia br. każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej oraz uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów szczecińskich targów Bud-Gryf.

REKLAMA

Targi Bud-Gryf odbędą się w Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Oprócz wystaw oraz debat na temat kondycji polskiego budownictwa na zwiedzających czekają atrakcje. Oto niektóre z nich.

Strefa Majsterkowicza

Wkręcanie wkrętów i śrubek na czas, curling odkurzaczem, wymiana koła na czas, wiercenie wiertarką udarową - w tych i innych konkurencjach będą mogli sprawdzić się odwiedzający targi Bud-Gryf, a ponadto będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. W Strefie znajdzie się bogata oferta narzędzi pneumatycznych, ręcznych, elektronarzędzi itd. Pod okiem eksperta będzie można testować wybrany sprzęt i sprawdzić ofertę cenową. Partnerem Strefy Majsterkowicza jest firma MB Technika.

Inspirujące spotkanie „Kobieta buduje”

Jak to jest być kobietą na budowie? Na to pytanie szukać będziemy odpowiedzi podczas sobotniego spotkania panelowego pod hasłem „Kobieta buduje”.

Kilka znanych szczecińskich kobiet opowie swoje historie z placu budowy ważnych dla nich i dla miasta inwestycji. Panie sprawdziły się kierując budowami domu, siedziby firmy, remontując zabytkowe budynki. Liczymy, że to spotkanie pokaże, że każdy, kto ma wizję, ma również siłę by ją zrealizować.

W spotkaniu udział wezmą: Laura Hołowacz - założycielka i prezes Zarządu CSL Internationale Spedition , odpowiedzialna za renowację budynku Starej Rzeźni, Dorota Jasina – dyrektor zarządzająca w firmie Kemipol, odpowiedzialna za budowę fabryki w Policach, Elżbieta Kuźmińska – prowadząca własną działalność, nadzorująca roboty budowlane, Marta Siewier – inżynier budowy w firmie Skanska.

Budujemy Filharmonię Szczecińską z tektury

Odwiedzający targi Bud Gryf będą mieli okazję pobawić się w budowniczego, tworząc wspólnie Filharmonię Szczecińską… z tektury. Powstanie makieta budynku w skali 1:18. Zabawa będzie polegała na wspólnym budowaniu, z tektury falistej, brył tworzących makietę budynku Filharmonii Szczecińskiej.

Każda bryła tworząca makietę budynku będzie samodzielnym obiektem, po ich rozsunięciu powstanie szereg kamienic, które uczestnicy będą mogli komponować w indywidualną przestrzeń miejską z ulicami, rynkiem, czy parkiem. Zabawa odbywać się będzie na terenie zewnętrznym MTS.

Malujemy Szczecin z Lakmą

Filharmonię Szczecińską będziemy także malować! Na terenie zewnętrznym targów powstaną trzy „wielkoformatowe malowanki” przedstawiające znane szczecińskie miejsca.

Każdy odwiedzający, który ma odrobinę duszy artysty może pomóc naszym malarzom w stworzeniu wielkich przestrzennych obrazów. Przy użyciu materiałów malarskich Lakmy i pod okiem specjalistów wypełnimy kolorami naszkicowane wcześniej szczecińskie symbole: budynek Filharmonii, Pomnik Czynu Polaków i słynny Pas Oriona, czyli place w centrum miasta. Malowanie odbywa się na terenie zewnętrznym przed halą MTS w sobotę w godzinach 10.00-17.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-16.00.

Zobacz Szczecin z wysokości 40 metrów!


Na terenie zewnętrznym MTS można skorzystać z okazji i zobaczyć panoramę Szczecina z wysokości 40 m. Dystrybutor podnośników – firma Riwal przygotowała dla naszych odwiedzających wyjątkową atrakcję.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA