REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wodoodporny klej montażowy T-Rex, Soudal

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 29 sty 2016 09:38
Wodoodporny klej montażowy T-Rex, Soudal
T-Rex jest odporny na szeroki zakres temperatur, niewrażliwy na skrajne warunki atmosferyczny, wodoodporny i wodoszczelny – może być stosowany nawet na wilgotnych podłożach. Spoina daje się malować nawet farbami wodnymi. Pełne utwardzenie następuje po 24 godz. Fot. Soudal

Firma Soudal wprowadziła nowy wodoodporny i wodoszczelny klej montażowy T-Rex, który sprawdzi się na takich powierzchniach jak metal czy szkło.

REKLAMA

Nowy klej montażowy T-Rex od firmy Soudal dzięki wzmocnieniu włóknem na bazie SMX polimer zapewnia elastyczne, odporne na wilgoć i wibracje mocowanie o  sile spojenia początkowego wynoszące 400 kg/m2 już w 1 s od dociśnięcia. Przeznaczony do wszystkich powierzchni porowatych i gładkich odpornych chemicznie: betonu, ceramiki, metali, szkła, korka, drewna, wielu tworzyw sztucznych, gipsu, MDF-u itp.

Odporny na szeroki zakres temperatur, niewrażliwy na skrajne warunki atmosferyczny, wodoodporny i wodoszczelny – może być stosowany nawet na wilgotnych podłożach. Spoina daje się malować nawet farbami wodnymi. Pełne utwardzenie następuje po 24 godz.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA