REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wolf Technika Grzewcza obchodzi 20-lecie działalności w Polsce

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 15 lut 2016 13:35
Wolf Technika Grzewcza obchodzi 20-lecie działalności w Polsce
W całym kraju rozlokowanych jest obecnie aż 296 oficjalnych punktów sprzedaży produktów Wolf, a także niemal 200 placówek serwisowych. Fot. Wolf Polska

Od momentu rozpoczęcia działalności firmy Wolf Technika Grzewcza na terenie naszego kraju mija właśnie 20 lat.

REKLAMA

Początki koncernu Wolf sięgają roku 1963 (produkcja urządzeń do osuszania chmielu), to dopiero 20 lat później poszerzył on ofertę o kotły grzewcze. Już w latach 80. XX wieku prywatni inwestorzy importowali produkty marki Wolf nad Wisłę. Przełomem okazał się być rok 1996, w którym to koncern zdecydował się na otworzenie swojej filii Polsce. Firma produkuje kotły grzewcze oraz pompy ciepła wykorzystywane, które współpracują z ogrzewaniem podłogowym jak i grzejnikami łazienkowymi.

Stawiają na rozwój

Obchodząca w tym roku 20-lecie istnienia spółka Wolf Technika Grzewcza stanowi centrum dystrybucji urządzeń marki Wolf w Polsce.

Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Wiązowni koło Warszawy. Następnie główne biuro przeniesione zostało do centrum stolicy, a od 2003 r. mieści się ono w  podwarszawskim Sokołowie.

W całym kraju rozlokowanych jest obecnie aż 296 oficjalnych punktów sprzedaży produktów Wolf, a także niemal 200 placówek serwisowych.

Szkoli też instalatorów

Dodatkowo Wolf Technika Grzewcza uruchomił również dwa centra treningowe (w Sokołowie i Wrocławiu), w których szkoleni są instalatorzy, serwisanci oraz handlowcy.

W trosce o najwyższą jakość usług firma organizuje nie tylko regularne kursy teoretyczne i praktyczne, ale oferuje także profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne dla współpracujących z nią podmiotów. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA