REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wybieramy urządzenie grzewcze objęte dofinansowaniem NFOŚiGW

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 24 lut 2016 13:41
Wybieramy urządzenie grzewcze objęte dofinansowaniem NFOŚiGW
Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego urządzenia zawsze warto skonsultować się z autoryzowanym instalatorem polecanym przez producenta. Pomoże on wybrać urządzenie, które będzie spełniać nasze potrzeby, a także najkorzystniejsze pod kątem dotacji, o którą się staramy. fot. De Dietrich

Jakie dobrać urządzenie grzewcze, które objęte jest dofinansowaniem NFOŚiGW? Na jakie funkcje zwrócić uwagę przy zakupie? O tym mówi Waldemar Matuszyński, menedżer produktu w firmie De Dietrich Technika Grzewcza.

REKLAMA

Na wymianę urządzeń grzewczych w ramach dofinansowania będą często decydować się osoby, które wcześniej nie stosowały nowoczesnych kotłów.

Warto więc jak najlepiej poinformować takich klientów o możliwościach i korzyściach z zastosowania konkretnych urządzeń.

Najważniejsze, żeby nowy kocioł był prosty w użytkowaniu i zapewniał wysoki komfort cieplny, a także komfort ciepłej wody użytkowej. Nasi klienci najczęściej decydują się na dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny MCR3 Plus – mówi Waldemar Matuszyński, menedżer produktu w firmie De Dietrich Technika Grzewcza.

Kotły kondensacyjne zapewniają wysoką efektywność energetyczną, co przynosi duże korzyści, nie tylko dla środowiska naturalnego, ale również dla finansów gospodarstwa domowego.

Moc urządzenia dobiera się zawsze do potrzeb konkretnego domu bądź mieszkania. W przypadku dużych domów, z dwiema łazienkami, warto zdecydować się na kocioł jednofunkcyjny w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. Zapewni to większy komfort ciepłej wody.
Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego urządzenia zawsze warto skonsultować się z autoryzowanym instalatorem polecanym przez producenta. Pomoże on wybrać urządzenie, które będzie spełniać nasze potrzeby, a także najkorzystniejsze pod kątem dotacji, o którą się staramy – dodaje Waldemar Matuszyński.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA