Napisy nie tylko na lustrze – pomysły na łazienkowe dekoracje prosto z alfabetu

Autor: Anna Usakiewicz | 05-06-2014 08:00

W kąpieli można marzyć, o czym przypomina napis ułożony ze stylowych klocków. Na zdj. bateria wannowo-natryskowa Oras Eterna. Fot. Oras

Typografia, czyli użycie znaków, liter, druku coraz częściej znajduje także zastosowanie jako forma dekoracji wnętrza. Wprawione w ramki hasła czy litery jako bibeloty, to najnowszy trend także w aranżacji łazienek.

Ulubiony cytat, motto, czy miłe słowa, które chcemy przekazać najbliższym można teraz umieścić także w łazience. Tak jest modnie, oryginalnie, a efekt dekoracyjny murowany. Przedmioty dekoracyjne w formie liter możemy ustawić na blacie umywalkowym, szafce, rancie wanny. Jakie wybrać ? Na przykład inicjały – swoje i bliskich osób. Jeżeli to łazienka dla dwojga ustawmy pierwsze litery imion przy umywalce, a wyznaczą miejsce na kosmetyki i przybory toaletowe każdego z użytkowników.
A może czułe słówka jak „love” ustawione na rancie wanny albo jako napis na ścianie, żeby miło zacząć dzień? Oryginalny napis można umieścić na lustrze, ścianie, oprawić w ramki. Taka łazienka nabierze wyrazu i całkowicie indywidualnego charakteru. Przecież to nasze inicjały i nasze ulubione powiedzenia!

POLECAMY W DZIALEWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER


Codzienna porcja informacji wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

KATEGORIE