Niebieskie meble to hit! 15 serii w odcieniach lansowanych na iSaloni 2014

Autor: Małgorzata Nietupska | 03-07-2014 08:12

W kolorze nieba w słoneczny dzień – kolekcja mebli Hito firmy Arblu. Fronty w połysku, otwierane bezuchwytowo. For. Arblu

Odcienie jak z Lazurowego Wybrzeża: błękitna głębia morza i niebieskości słonecznego nieba. Albo ulubionych dżinsów. Niebieski to hit w łazienkach, także na meblach.

Styliści proponują: bujajmy w obłokach we własnej łazience. Topowy kolor mebli to optymistyczny odcień błękitnego bezkresu nieba. Jest optymistyczny, zwiększa wiarę we własne możliwości, daje poczucie swobody. Kojarzy się z życiodajną wodą i wypoczynkiem. Pasują do niego wytworne baterie, kryształy (pięknie odbiją błękitne refleksy), biel.
Bardzo modne są także ciemne odcienie niebieskiego, zwłaszcza w kolorze dżinsu. To barwa młodości, świetna do łazienek np. w pierwszym mieszkaniu.

Niebieskie meble pasują do wnętrz we wszystkich stylach: nowoczesnych, klasycznych, retro, glamour, vintage. Zawsze wprowadzają do wnętrza aurę orzeźwienia i optymizmu.
Do łazienki można wybrać meble całe niebieskie, jak i z niebieskimi detalami (np. pojedyncze półki).  Na topie jest łączenie dwóch odcieni, zwłaszcza ciemnego niebieskiego z błękitem.
Ważne jest tło! Na targach iSaloni 2014 we włoskim Mediolanie niebieskie meble łazienkowe lansowano w otoczeniu bieli, szarości oraz ciemnego drewna. Dla odważnych - tło czerwone.

POLECAMY W DZIALEWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER


Codzienna porcja informacji wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

KATEGORIE