Nowość: idealna pralka dla zapominalskich

Autor: Anna Usakiewicz | 12-01-2016 08:22

Nowa pralka AddWash Samsung umożliwia wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie jego pracy. Fot. Samsung

Pralka ze specjalnymi drzwiczki, przez które można dorzucić dowolną rzecz lub uzupełnić detergent podczas prania? To nie żart! Ta supernowość zadebiutuje na rynku już wiosną!

W dniach 6-9 stycznia odbyły się Las Vegas (USA) targi nowych technologii CES 2016, na których Samsung Electronics zaprezentował nową pralkę AddWash. Ten model umożliwia wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie jego pracy.

Samsung skupia się na połączeniu doskonałego wzornictwa i praktycznych innowacji, by tworzyć urządzenia AGD o maksymalnej efektywności działania – powiedział John Herrington, Senior Vice President, Samsung Electronics America. Zaprezentowana na targach CES 2016 pralka AddWash umożliwia użytkownikom bezproblemowe wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie cyklu. Pralka posiada specjalne drzwiczki, przez które można dorzucić dowolną rzecz lub uzupełnić detergent podczas prania bez konieczności opróżniania urządzenia z wody ani otwierania głównych drzwiczek pralki.

Ładowane z przodu urządzenie wyróżnia się też imponującą pojemnością 141,5 l – w jednym cyklu można uprać 3,6 porcji prania. Pralka oferuje pełen zakres programów: od prania rzeczy delikatnych, poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii zwiększających skuteczność detergentów, po pranie pełnego ładunku w ciągu zaledwie 30 minut.

Pralka AddWash zadebiutuje na rynku wiosną 2016 r. 

Źródło: Samsung

SŁOWA KLUCZOWE:

POLECAMY W DZIALEWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER


Codzienna porcja informacji wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

KATEGORIE