Relaksujący prysznic Roca na dobry początek dnia

Autor: Roca [artykuł reklamowy] | 19-02-2015 08:15

W spocie reklamowym „Relaksujący prysznic Roca” występuje znany komik Ireneusz Krosny. Fot. Roca

Najnowsze propozycje firmy Roca do wyposażenia strefy kąpielowej prezentuje kampania reklamowa marki z udziałem Ireneusza Krosnego. Premiera kolejnego spotu z tej serii miała miejsce 17 lutego br.

Na dobry początek dnia – prasa do śniadania, kawa, przechadzka z psem… oraz relaksujący prysznic po powrocie. Spacery z pupilami, choć dają dużo radości, to nie należą przecież do najczystszych aktywności. Sporą dozę odprężenia i relaksu odnajdziemy w domowym zaciszu, wybierając najnowsze propozycje firmy ROCA do wyposażenia strefy kąpielowej. Prezentuje je kampania reklamowa marki z udziałem Ireneusza Krosnego. Premiera kolejnego spotu z tej serii miała miejsce we wtorek – 17 lutego br.

Prysznic to doskonała alternatywa dla kąpieli w wannie. Praktyczność, oszczędność czasu, wygoda – to tylko niektóre z jego zalet. Obmywanie ciała w strumieniach wody ma przecież również właściwości relaksujące. Doskonale prezentuje to najnowszy spot firmy ROCA – światowego lidera w sektorze wyposażenia łazienkowego, w ramach kampanii reklamowej z udziałem Ireneusza Krosnego. Konstrukcja serii filmów opiera się o innowacyjną formę przekazu – ponadkulturowy kod niewerbalny, który doskonale podkreśla międzynarodowy charakter marki. Został on opublikowany 17 lutego br. w serwisie YouTube.

Spot „Relaksujący prysznic” prezentuje dobrane z najwyższą starannością produkty do strefy kąpielowej: kolekcję kabin prysznicowych Metropolis Square, konglomeratowy, ultrapłaski brodzik na wymiar Terran oraz kolumnę prysznicową Loft. Tak skomponowany zestaw to doskonała propozycja dla miłośników zwierząt, i nie tylko! Po wyczerpującym spacerze z psem największym pragnieniem jest znalezienie wolnej chwili wyłącznie dla siebie. Takim azylem może stać się łazienka. Dobrej jakości kabina prysznicowa to gwarancja relaksującej kąpieli, przynoszącej ukojenie i relaks dla ciała oraz zmysłów.

 

Film można zobaczyć na oficjalnym kanale Roca Polska:

Zapraszamy do śledzenia kolejnych i poprzednich spotów kampanii.

POLECAMY W DZIALEWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER


Codzienna porcja informacji wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

KATEGORIE