×

Szukaj w serwisie

[Aktualizacja] Przedłużamy termin zgłaszania salonów łazienkowych do konkursu "Łazienka – Salon Roku 2019"

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 11 sty 2019 11:15
[Aktualizacja] Przedłużamy termin zgłaszania salonów łazienkowych do konkursu "Łazienka – Salon Roku 2019"
Fot. FBŁ 2018

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie „Łazienka – Salon Roku 2019”. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Informujemy, że przedłużyliśmy także termin zgłaszania salonów łazienkowych do 22 lutego br. Szczegóły w regulaminie konkursu!

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach.

Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. Do konkursu mogą zgłosić się samodzielnie wszystkie salony działające w sektorze dystrybucji produktów łazienkowych.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu RynekLazienek.pl (www.ryneklazienek.pl).

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie tylko spotka się z zainteresowaniem branży, ale także będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2019” oraz „Łazienka – Salon Roku 2019”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (4 kwietnia 2019 r.)

Pełną wersję regulaminu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w naszym serwisie RynekLazienek.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Salon Roku 2019" należy zgłosić swój salon łazienkowy w  Biurze konkursu „Łazienka – Salon Roku 2019”: magazyn „Łazienka”, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A drogą mailową: salonroku@ryneklazienek.pl. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 609 792 074.

Szczegółowy Regulamin konkursu „Łazienka – Salon Roku 2019”

Zapraszamy do udziału w konkursie

Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu „Łazienka”
Anna Sołomiewicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka” i portalu Lazienka.pl
Radosław Zieniewicz, redaktor prowadzący portalu Ryneklazienek.pl

O Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (FBŁiK)

To nowe wydarzenie na rynku branżowych konferencji w Polsce. W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli branży łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, ekspertów rynku, architektów i designerów – aby porozmawiać o kluczowych kwestiach dla rozwoju rynku łazienek i kuchni.

Zainspiruj się! Dowiedz się, jak prezentować swoje produkty! Wypromuj swoją firmę! Poznaj najnowsze trendy, innowacje i technologie! Dowiedz się, jakie będą łazienki i kuchnie przyszłości oraz jak już dziś zacząć je sprzedawać! Poznaj liderów rynku i nawiąż nowe kontakty biznesowe! Forum Branży Łazienkowej i Kuchni to wydarzenie, którego misją jest wymiana doświadczeń w branży łazienek i kuchni i rozmowy na temat kierunku rozwoju tych sektorów w Polsce.
Rekomendowane dla Ciebie