×

Szukaj w serwisie

Competia New / Schedpol

  • Autor: Redakcja
  • 18 lut 2019 15:48
Competia New / Schedpol
Competia New / Sanplast
Competia New / Schedpol
Competia New / Schedpol
Competia New / Schedpol
Competia New / Schedpol
Competia New / Schedpol

Competia New
producent: Schedpol

Seria Competia New łączy klasyczną formę brodzików prysznicowych ze współczesnym trendem minimalizmu. Wysokość brodzików wynosząca tylko 12 cm zapewnia łatwe podłączenie układu odpływowego i pozwala uniknąć tworzenia wybrania w posadzce. Dzięki zintegrowaniu brodzika z podbudową stabilizującą (Stabilsound®) oraz zabudowaniu całości estetycznym panelem, montaż jest niezwykle prosty, czysty i szybki, ponieważ nie wymaga ingerencji w ściany łazienki w celu zakotwienia brodzika.

Technologia Stabilsound® sprawia, że brodziki Competia New wyróżnia zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja (system pianowania Stabilsound ® PU+), dzięki czemu są niezwykle trwałe i wytrzymałe na nacisk. Pełne podparcie zarówno na rantach jak i na dnie zapewnia 100% stabilność i sztywność konstrukcyjną wyrobu oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Produkty są bezpieczne dla zdrowia i środowiska (wolne od FCKW). Jednocześnie brodzik posiada doskonale gładką powierzchnię akrylową z powłoką Easy to Clean® i Antibac®, która ułatwia czyszczenie i poprawia właściwości higieniczne. Seria Competia New sprzedawana jest w komplecie z systemem SafeMase ® Triple Protect, czyli delikatną powierzchnią antypoślizgową dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przy użytkowaniu brodzików.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: od 815,00 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Dokumentacja: Atest higieniczny HK/W/0827/01/2016, DWU DW1-1/R01/2016

 
Rekomendowane dla Ciebie