×

Szukaj w serwisie

Elements, Bydgoszcz

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:33
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz
Elements, Bydgoszcz

Salon Elements Bydgoszcz
ul. Hermana Frankego 1
85-862 Bydgoszcz

Rok założenia: 2014

Powierzchnia: 460 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 50

Liczba pracowników: 3

Zakres: Salon Elements w Bydgoszczy to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 460 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające artykuły jak wanna Kaldewei Centro Duo z wyposażeniem dodatkowym w postaci systemu Comfort Select oraz SoundWave, wanna SquaroEdge od Villeroy&Boch z napełnieniem przez przelew i armatura Hansgrohe Shower Select. To umożliwia Klientowi jeszcze lepsze zapoznanie się z interesującym do produktem. Dodatkowo na uwagę zasługują sauna Inipi B Compact, umywalka meblowa oraz lustro z oświetleniem firmy Burgbad kolekcja Diva 2.0, bateria Axor Starck V, kolekcja Finion oraz toalety myjące Gebrit Tuma, Riva marki Laufen i SensoWash od Duravit. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Istnieje możliwość umówienia się z pracownikiem salonu na miejscu inwestycji w celu konsultacji. Łączymy ze sobą Klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami.
Salon: Wydarzenia zorganizowane Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach i Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Restauracja Sowa, Hanza Pałac Wellness & SPA, Pałac Komierowo. Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych biurowcach, remontowanych kamienicach, mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Spotkania z Architektami, Instalatorami oraz Dni otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych Klientów: Dzień otwarty z KOŁO, Dzień otwarty z Geberit AquaClean, Dzień otwarty z Roca - miski wc Rimless i Dzień otwarty z Kludi.

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz w kraju i za granicą.

Liczba zmian ekspozycji: Około 10 zmian ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Bydgoszcz
ul. Hermana Frankego 1
85-862 Bydgoszcz
Rekomendowane dla Ciebie