×

Szukaj w serwisie

Elements, Kielce

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:48
Elements, Kielce
Elements, Kielce
Elements, Kielce
Elements, Kielce
Elements, Kielce
Elements, Kielce
Elements, Kielce

Salon Elements Kielce
ul. Krakowska 287 A
25-801 Kielce

Rok założenia: 2014

Powierzchnia: 225 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: Około 15 na otwartej powierzchni

Liczba pracowników: 2

Zakres: Salon Elements w Kielcach to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 225 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajduje się m.in. działająca miska wc myjąca Geberit AquaClean Sela w parze z Monolith Plus, bateria umywalkowa Axor Starck V ze szklaną wylewką. To umożliwia Klientowi jeszcze lepsze zapoznanie się z interesującym do produktem. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza czasem pracy salonu.

Wydarzenia zorganizowane: Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach i Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Spotkania z Architektami, Instalatorami oraz Dni otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych Klientów: Dzień otwarty z Geberit AquaClean, Dzień otwarty z Roca - miski wc Rimless, Dzień otwarty z Koło oraz spotkania z takimi markami jak Keuco, Duravit, Terma, Villeroy&Boch, Huppe i Oras. 

Współpraca z architektami: Wyjazd do fabryki Novellini we Włoszech, Kludi w Hornstein oraz liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 5 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Kielce
ul. Krakowska 287 A
25-801 Kielce
Rekomendowane dla Ciebie