×

Szukaj w serwisie

Elements, Koszalin

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:40
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin
Elements, Koszalin

Salon Elements Koszalin
ul. Franciszkańska 22
75-256 Koszalin

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 200 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: aranżacja Salonu to wydzielone strefy produktowe. Liczba stref : 15

Liczba pracowników: 2

Zakres: Salon Elements w Koszalinie przy ul. Franciszkańskiej to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 200 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie, klient ma także możliwość zapoznania się z działającą miską wc myjącą, baterią kuchenną podającą wrzącą wodę oraz urządzeniami takimi jak klinatyzatory i odkurzacz centralny. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza czasem pracy salonu. W projektowaniu łazienki może pomóc doświadczony Architekt.

Wydarzenia zorganizowane: Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach i Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Restauracja w Zamku, Gabinet Stomatologiczny, liczne apartamenty Mielno, liczne apartamenty Sarbinowo, ośrodek Darłówko, restauracje, puby, bary, przedszkola, żłobki, szkoły, liczne realizacje indywidualnych inwestycji.

Akcje i konkursy dla klientów: Spotkania z Architektami, Instalatorami oraz Dni otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych Klientów: Dzień otwarty z KOŁO; Dzień otwarty z Geberit AquaClean; Dzień otwarty z KEUCO; Dzień otwarty z Duravit; Dzień otwarty z Roca - miski wc Rimless. Szkolenia dla Architektów Duravit, Sanplast, Oras, Villeroy & Boch, Roca, Geberit, Hansgrohe, Huppe.

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz w kraju i za granicą.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 5 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Koszalin
ul. Franciszkańska 22
75-256 Koszalin
Rekomendowane dla Ciebie