×

Szukaj w serwisie

Elements, Łódź

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 22 lut 2019 13:41
Elements, Łódź
Elements, Łódź
Elements, Łódź
Elements, Łódź
Elements, Łódź
Elements, Łódź

Salon Elements Łódź
ul. Papiernicza 5
92-312 Łódź

Rok założenia: 2010

Powierzchnia: 320 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 24

Liczba pracowników: 3

Zakres:
Salon Elements w Łodzi to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 320 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające miski wc myjące Geberit, bateria kuchenna podająca wrzątek - Grohe Red oraz działające baterie umywalkowe w tzw. strefie mokrej. Takie rozwiązania pomagają Klientowi w jeszcze lepszym zapoznaniu się z produktami. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi:
To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie po godzinach pracy salonu.

Wydarzenia zorganizowane:
Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach, Targach Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje:
Stacja Nowa Gdynia w Łodzi, Przedszkole św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łodzi, Skwer Św. Maksymiliana M. Kolbego 1, Pałac Steinertów w Łodzi. Wyposażamy obiekty handlowe, obiekty służby zdrowia, hotele, budynki użyteczności publicznej oraz budynki mieszkalne.

Akcje i konkursy dla klientów:
Spotkania z Architektami, Instalatorami, szkolenia, warsztaty oraz Dni otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych klientów: Dzień otwarty z Geberit, event dla klientów z marką Grohe, Dzień otwarty z Keuco, Dzień otwarty z Duravit.

Współpraca z architektami:
Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji:
Ekspozycja jest systematycznie zmieniana, wprowadzane się liczne nowości. Powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Łódź
ul. Papiernicza 5
92-312 Łódź
Rekomendowane dla Ciebie