×

Szukaj w serwisie

Elements, Opole

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 14:54
Elements, Opole
Elements, Opole
Elements, Opole
Elements, Opole
Elements, Opole
Elements, Opole

Salon Elements Opole
ul. Budowlanych 44B
45-123 Opole

Rok założenia: 2017

Powierzchnia 350 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 10

Liczba pracowników: 2

Zakres: Salon Elements w Opolu to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 350 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające miski wc myjące, bateria kuchenna z funkcją mineralizowania wody oraz zestawy natryskowe, deszczownice i słuchawki prysznicowe w specjalnie do tego przystosowanej strefie mokrej. To umożliwia klientowi jeszcze lepsze zapoznanie się z interesującym do produktem. Jako jedyny salon w Opolu, oferujemy klientowi możliwość skorzystania z kabiny wzorcowej - uniwersalnej kabiny prysznicowej z ruchomymi ściankami. Dzięki temu może wypróbować wiele rozmiarów i formatów co znacznie ułatwi dokonanie właściwego wyboru. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych.

Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą Ci oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą Cię w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy &Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie z Architektem, który pomoże w zaplanowaniu wnętrza i przygotuje wizualizację 3D.

Wydarzenia zorganizowane: Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach i Targach Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami. Jako Elements braliśmy udział w Targach Budowlanych "Mój Dom" w Opolu.
Salon: Najciekawsze realizacje Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych biurowcach, remontowanych kamienicach, mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.
Salon: Akcje i konkursy dla klientów Klienci mieli możliwość uczestnictwa w akcjach promocyjnych: Geberit Comfort Truck, Grohe Van, licznych dniach otwartych z dostawcami oraz produktowych kampaniach promocyjnych: Novellini, Huppe, Vasco, Kaldewai, Hans Grohe , Vigour.

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 4 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

 

Salon Elements Opole
ul. Budowlanych 44B
45-123 Opole
Rekomendowane dla Ciebie