×

Szukaj w serwisie

Elements, Rzeszów

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:26
Elements, Rzeszów
Elements, Rzeszów
Elements, Rzeszów
Elements, Rzeszów
Elements, Rzeszów
Elements, Rzeszów

Salon Elements Rzeszów
ul. Stanisława Trembeckiego 5B
35-234 Rzeszów

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 380 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 10

Liczba pracowników: 3

Zakres: Salon Elements w Rzeszowie to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 380 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające miski wc myjące np. Inspira Wash-in, Geberit Mera, Sensia Arena Grohe, baterie kuchenne z funkcją podawania wody gazowanej - Grohe Blue lub wrzątku Grohe Red oraz zestawy natryskowe, deszczownice i słuchawki prysznicowe w specjalnie do tego przystosowanej strefie mokrej. To umożliwia Klientowi jeszcze lepsze zapoznanie się z interesującym do produktem. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami.
Salon: Wydarzenia zorganizowane Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach, Targach Warsaw Home 2018, Targach ExpoDom 2018 wraz z marką Grohe, Targach Home Design z marką Duravit. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Hotel Staromiejski Kamień Pomorski, Galeria Millenium Hall, Jednostka Wojskowa Rzeszów, Szkoła Podstawowa w Jarosławiu, Lidl Sulejówek, MOSIR Łańcut, Hotel Podpromie, Motorest Tajęcina, Galeria Handlowa w Kolbuszowej, Budynek Caritas Polska, budynki biurowe, rezydencje prywatne oraz apartamenty.

Akcje i konkursy dla klientów: Uroczyste otwarcie klubu fitness Body Shape. Spotkania z Architektami, Instalatorami, szkolenia, warsztaty oraz Dni otwarte z producentami. Współorganizowaliśmy dla naszych klientów: Dzień otwarty z Geberit AquaClean, Dzień otwarty z KEUCO, Dzień otwarty z Duravit, Dzień otwarty z Roca - miski wc Rimless.
Salon: Współpraca z architektami Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji: Ekspozycja jest systematycznie zmieniana, wprowadzane się liczne nowości. Powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Rzeszów
ul. Stanisława Trembeckiego 5B
35-234 Rzeszów
Rekomendowane dla Ciebie