×

Szukaj w serwisie

Elements Toruń

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 11:58
Elements Toruń
Elements Toruń
Elements Toruń
Elements Toruń
Elements Toruń
Elements Toruń

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2019
Powierzchnia: 320 m2.
Liczba ekspozycyjnych boxów: 11
Liczba pracowników: 3

Zakres: Salon Elements w Toruniu to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 320 m2 zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajduje się armatura i ceramika Vigour white z nowoczesnymi, modułowymi meblami Mood Devo lub Futuris od Elita, nowości z targów ISH od Duravit - antracytowa ceramika Happy D.2 Plus z dodatkami Starck T oraz minimalistyczna kolekcja xViu, kolorowe umywalki stawiane na blat Ipalyss od Ideal Standard. Takie rozwiązania pomagają Klientowi w jeszcze lepszym zapoznaniu się z produktami i dopasowaniu ich do indywidualnych potrzeb.

W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

W naszym salonie odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”.

Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami.

Wydarzenia zorganizowane: 16 grudnia 2019 roku - oficjalne otwarcie nowej lokalizacji salonu w Toruniu, ukierunkowanie na architektów, wykonawców, inwestorów w woj. kujawsko-pomorskim połączone ze spotkaniem świątecznym.

Akcje i konkursy dla klientów: Black Friday 25.11-3.12, karty rabatowe dla deweloperów, konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements", konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność"

Najciekawsze realizacje: Liczne realizacje łazienek w prywatnych budynkach mieszkalnych, przedszkolach, szkołach i biurach.

Współpraca z architektami: Konferencja Elements i Partnerzy - Nowości ISH 2019, szkolenia asortymentowe dla architektów: Franke, Roca, Terma, wyjazd na międzynarodową premierę kolekcji Vigour vogue

Salon Elements Toruń
ul. Polna 105, 87-100 Toruń
Rekomendowane dla Ciebie