×

Szukaj w serwisie

Elements, Wrocław

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:00
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław
Elements, Wrocław

Salon Elements Wrocław
ul. B. Krzywoustego 82-86
51-166 Wrocław

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 570 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 20

Liczba pracowników: 6

Salon: zakres Salon Elements we Wrocławiu to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 570 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające miski wc myjące, bateria kuchenna z funkcją mineralizowania wody oraz zestawy natryskowe, deszczownice i słuchawki prysznicowe w specjalnie do tego przystosowanej strefie mokrej. To umożliwia Klientowi jeszcze lepsze zapoznanie się z interesującym do produktem. Jako jedyny salon we Wrocławiu, oferujemy Klientowi możliwość skorzystania z kabiny wzorcowej - uniwersalnej kabiny prysznicowej z ruchomymi ściankami. Dzięki temu może wypróbować wiele rozmiarów i formatów co znacznie ułatwi dokonanie właściwego wyboru. Na bieżąco śledzimy trendy w designie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy &Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Codziennie w salonie, w godzinach 12.00 - 18.00, odbywają się dyżury Architekta, który pomoże w zaplanowaniu wnętrza i przygotuje wizualizację 3D.

Wydarzenia zorganizowane: Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach, Targach Warsaw Home 2018 i Targach Mieszkaniowych. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych biurowcach, remontowanych kamienicach, mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Turniej tenisa ziemnego pod patronatem Elements. Klienci mieli możliwość uczestnictwa w akcjach promocyjnych: Geberit Comfort Truck, Grohe Van, licznych dniach otwartych z dostawcami oraz produktowych kampaniach promocyjnych: Novellini, Huppe, Vasco, Kaldewai, Hans Grohe , Vigour.

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz w kraju i za granicą.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 4 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

 

 

Salon Elements Wrocław
ul. B. Krzywoustego 82-86
51-166 Wrocław
Rekomendowane dla Ciebie