×

Szukaj w serwisie

Hiper-Glazur, Szczecin

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 14 lut 2018 12:00
Hiper-Glazur, Szczecin
Hyper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin
Hiper-Glazur, Szczecin

Hiper-Glazur
Świerczewska 47,
71-066 Szczecin

Rok założenia: 2001

Powierzchnia: 1500 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 120

Liczba pracowników: 11

Zakres: płytki ceramiczne, armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, grzejniki, systemy instalacyjne, systemy odpływowe, projektowanie łazienek.

Usługi: wypożyczanie narzędzi do montażu i obróbki płytek wielkoformatowych.

Wydarzenia zorganizowane w 2017 roku: nasze salony ciągle się zmieniają; co najmniej raz w roku organizujemy wydarzenie, które na długo zapada w pamięci zaproszonym gościom. I tak 9 września 2017 roku miało miejsce w naszym salonie otwarcie nowoczesnej, największej w Szczecinie strefy ekspozycyjnej marki Grohe, wiodącego producenta armatury sanitarnej na świecie. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony licznie zaproszonych gości. Partnerem technicznym tego wydarzenia był szczeciński dealer samochodów marki BMW, który przygotował jedną z wielu atrakcyjnych nagród. Wśród wielu przygotowanych na tę okoliczność atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyły się tworzone na miejscu karykatury uczestników tego wyjątkowego w skali Szczecina wydarzenia. Strefa Grohe to teraz kilkadziesiąt produktów skupionych na kilkunastu metrach bieżących ekspozycji. Dzięki temu zarówno klienci detaliczni jak i architekci mają doskonały przekrój pełnej oferty tego renomowanego producenta.

Najciekawsze realizacje: możemy poszczycić się kilkoma bardzo ciekawymi inwestycjami na mapie regionu, które w 2017 roku zaopatrywaliśmy w różnego rodzaju produkty. Oto kilka najważniejszych inwestycji:

- nowa siedziba firmy Puccini w Skarbimierzycach,

- nowa siedziba firmy Brillux w Szczecinie,

- Osiedle Feniks w Kołobrzegu,

- rozbudowana siedziba firmy BKF Myjnie Bezdotykowe w Skarbimierzycach,

 - Biznes Plaza Szczecin, Osiedle Etiuda w Szczecinie,

- Galan Logistic w Kobylance, Apartamenty Marina w Szczecinie.

Akcje i konkursy dla klientów: dla naszych klientów wydajemy kwartalny katalog promocyjny, zawierający starannie wyselekcjonowaną ofertę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz tego dostępne są cykliczne akcje promocyjne na wybrany asortyment.

Współpraca z architektami: współpracujemy z wieloma architektami i projektantami wnętrz, świadcząc kompleksową pomoc w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów, którą umożliwia nam bardzo szeroki asortyment produktów dostępnych w sieci salonów Hiper Glazur. Poprzez dobór odpowiednich produktów i rozwiązań staramy się urzeczywistnić wizję projektanta i sprawnie zrealizować projekt. Wraz ze zmieniającymi się nieustannie trendami w świecie ceramiki staramy się również wzbogacać naszą ekspozycję konsultując dobór asortymentu ze współpracującymi z nami projektantami. Ponadto udostępniamy katalogi, wzorniki oraz biblioteki multimedialne do programów CAD oferowanych przez nas produktów. Przygotowujemy kompleksowe wyceny asortymentu zawartego w projekcie. Służymy również fachowymi poradami w sprawach technicznych dotyczących montażu i instalacji oferowanych produktów. W naszym salonie organizujemy cykliczne szkolenia dla architektów, połączone z prezentacją nowości i wymianą doświadczeń. Inną formą współpracy z grupą architektów i projektantów są wyjazdy do fabryk i prezentacja oferty handlowej bezpośrednio u producenta. Gorąco zapraszamy do współpracy!
Rekomendowane dla Ciebie