×

Szukaj w serwisie

Impero Style Lublin

  • 28 lut 2020 10:58
Impero Style Lublin
Impero Style Lublin
Impero Style Lublin
Impero Style Lublin
Impero Style Lublin
Impero Style Lublin

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.


Zakres: salon Impero Style to nasz największy salon handlowy w województwie lubelskim. Na powierzchni 1000m2 znajduje się szeroka oferta płytek ceramicznych i gresów, w tym 45 przykładowych łazienek, a także nowoczesna ekspozycja armatury, ceramiki, kabin prysznicowych, wanien i innych produktów wyposażenia łazienek. Salon wyróżnia się nowoczesnością, umiejętnym doborem asortymentu i praktycznymi rozwiązaniami.

Markowi producenci, których produkty znajdują się w naszym Salonie to: VILLEROY&BOCH, ROCA, DURAVIT, KOŁO, VITRA, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, KLUDI, VENIS, AB, TAU, NOVABELL, TUBĄDZIN, CERRAD i wielu innych.
W naszym Salonie Klienci mogą skorzystać z bezpłatnej aranżacji, fachowego doradztwa, darmowego transportu, a także zakupu na raty.

Dogodna lokalizacja salonu Impero Style sprzyja sprawnemu dojazdowi, a bliskość magazynu wysokiego składowania pozwala na odbiór towaru zaraz po jego zakupie.  To wszystko sprawia, że każdego roku obserwujemy zwiększającą się liczbę klientów, którzy wybierają właśnie nasz Salon jako źródło inspiracji w procesie wyposażania swoich wnętrz i miejsce zakupu wszystkich potrzebnych artykułów.

Najważniejsze działania:

W roku 2019 firma Impero Bocheński obchodziła swoje 25 urodziny. Był to dla nas szczególny czas, który pozwolił na podsumowanie ćwierć wieku naszego istnienia, a pozytywna energia, którą otrzymaliśmy od naszych Klientów i Partnerów zmotywowała nas do intensywnego działania w kolejnych latach.  Przez cały rok we wszystkich Salonach Impero i Camero organizowane były eventy i atrakcje dla naszych Klientów, a dla naszych zaprzyjaźnionych Architektów i Wykonawców wraz z producentami GROHE i GEBERIT zorganizowaliśmy „branżowe” :) imprezy urodzinowe.

Rok 2019 obfitował w szereg akcji promocyjnych i wyprzedażowych, a nasz Magazyn Dobrych Cen cieszył się szczególnym uznaniem naszych Klientów.  Wraz z Architektami i Wykonawcami uczestniczyliśmy w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, poświęconych tematyce płytek ceramicznych, gresów, kamieni naturalnych, drewna, ceramiki, armatury, systemów cięcia płytek wielkoformatowych, chemii budowlanej. Szkolenia organizowane były przez największych europejskich producentów, takich m.in. jak FLORIM, VENIS, L’ANTIC COLONIAL, VILLEROY&BOCH, DURAVIT, GEBERIT, GROHE, KLUDI, SOPRO, CERRAD, TUBĄDZIN, RAIMONDI.  W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w największych targach branżowych CEVISAMA – Walencja, jak i CERSAIE – Bolonia.

Zrealizowane Inwestycje:
Apartamenty Lubartowska Residence MSM
Galeria Centrum - Lublin
Hotel Ibis Style Lublin
Osiedle InCity Żagiel Dom Lublin
PSB MRÓWKA-PARCZEW SP. Z O.O.
Sieć restauracji BOMBARDINO Aperitivo - Lublin
Sieć Sklepów Stokrotka - 75 sklepów
Sieć Sklepów WRANGLER - Lublin/Warszawa
Siedziba Drukarnia EMBE PRESS sp. z o.o. - Strefa Ekonomiczna
Siedziba firmy Artykuły Fryzjersko-Kosmetyczne "Magnolia"
Siedziba firmy CEWAR - Strefa Ekonomiczna
Siedziba firmy Lift Service - Lubelska Strefa Ekonomiczna
Siedziba firmy PARYS - Lubelska Strefa ekonomiczna
Stołówka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej "Trójka"
UniaArt Residence – ul. Al Racławickie 10 Lublin

Impero Style 
ul. Mełgiewska 7b, 20-209 Lublin
Rekomendowane dla Ciebie