×

Szukaj w serwisie

Maxfliz Kraków

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 12:56
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków
Maxfliz Kraków

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 1992
Powierzchnia: 4000 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 90
Liczba pracowników: 155

Zakres: Salon Maxfliz Kraków Zakopiańska 58 - to tu 26 lat temu powstał pierwszy salon z płytkami, który w ciągu lat rozrósł się w jeden z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych salonów wnętrzarskich. I choć w 1992 roku zaczynaliśmy od płytek ściennych i podłogowych to przez lata poszerzyliśmy asortyment wnętrzarski o meble, lampy, armaturę łazienkową, kuchnie, drzwi i podłogi oraz inne elementy wykończenia wnętrz, które pozwalają naszym klientom dokonać stylowej metamorfozy domu lub mieszkania na miarę swoich oczekiwań.

W salonie Maxfliz w Krakowie oprócz inspirujących aranżacji łazienek, salonów, sypialni i kuchni nasi klienci mogą zobaczyć na żywo jak będzie się prezentować ich wnętrze. A to dzięki rozbudowanemu działowi Wizualizacji i Projektów Koncepcyjnych, w którym wykształceni projektanci pomagają spełniać marzenia o pięknym wnętrzu, w którym dobrze się mieszka.

Przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie znajduje się również profesjonalnie wyposażona Strefa Architekta. To nowoczesna przestrzeń do pracy z Klientem, dostępność katalogów z nowościami branży wyposażenia wnętrz oraz fachowa pomoc doradców, którzy służą pomocą w zakresie doboru odpowiednich materiałów. Płytki do łazienki, łóżko do sypialni, oświetlenie do kuchni, meble wypoczynkowe do salonu – wszystko znajdziesz w Maxfliz Zakopiańska.

Usługi: wizualizacje, projekty koncepcyjne, profesjonalne doradztwo, transport, montaż, sprzedaż ratalna

Wydarzenia zorganizowane: Akcja charytatywna "Duzi dla Małych" - Maxfliz razem z fundacją Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zorganizowali wspólną akcję „Duzi dla Małych" skierowaną do wszystkich tych, którym nie jest obce niesienie pomocy innym – szczególnie chorym dzieciom. Celem akcji „Duzi dla Małych" była zbiórka środków finansowych, za które został zakupiony specjalistyczny sprzęt medyczny potrzebny do ratowania zdrowia i życia. Tydzień otwarty Kuchni w Maxfliz - " Dobry dzień zaczyna się w kuchni.", Coroczne eventy tematyczne.

Najciekawsze realizacje: Bachleda Resort Zakopane, Bachleda Luxury Hotel,

Akcje i konkursy dla klientów: Kampanie "Design nie musi być drogi", "Wyprzedaż mebli", "Jeżeli design,to ...", "Wyprzedaż basenów z hydromasażem", "Włoska uczta -20% na włoskie meble, lampy i płytki ", "Cały asortyment taniej o VAT!", Konkurs "zaprojektuj nową kolekcję mebli dla marki Maxliving, Konkurs na najlepszy projekt wnętrza z lampą Maxlight Creation

Współpraca z architektami: Maxfliz to komfortowe miejsce do pracy i spotkań architektów i projektantów z klientami. Cyklicznie organizujemy szkolenia i warsztaty. Dbamy o relacje i rozwój poprzez uczestnictwo w światowych i lokalnych targach branżowych oraz bezpośrednie szkolenia w fabrykach.

Liczba zmian ekspozycji: ok 35

Maxfliz Kraków
ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków
Rekomendowane dla Ciebie