×

Szukaj w serwisie

Maxfliz Wrocław

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 13:15
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław
Maxfliz Wrocław

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2009
Powierzchnia: 3000 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 70
Liczba pracowników: 68

Zakres: płytki, armatura, kabiny, wanny, ceramika, meble, kuchnie, oświetlenie, tapety
Usługi: wizualizacje, projekty koncepcyjne, kawiarnia, sprzedaż: lampy, meble, kuchnie, meble ogrodowe, domowe SPA i dodatki do domu.
Wydarzenia zorganizowane: Branżowy event z okazji 10-lecia Maxfliz Wrocław, Noc z Designem w Galerii Wnętrz Domar, Panel Budowlany z Klubem Biznesu Olympic, udział w targach branżowych i deweloperskich.
Najciekawsze realizacje: Hotel ZOO Wrocław, M-Dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii, Osiedle Katamarany Zatoka Puck - apartamenty nad morzem, ESV Siechnice (elektrociepłownia), Biuro Podróży Travelplanet (Wrocław Fashion Outlet), sieć restauracji PASIBUS, Centrum Logistyczne LSG LOGISTIC SOLUTIONS Krzeptów. 
Akcje i konkursy dla klientów: Kampania "Włoska uczta w Maxfliz" -20% na włoskie produkty, Akcja "Taniej o vat", kampania z okazji 10-lecia "zrób zakupy i odbierz prezent na Maxucztę", kampania Design nie musi być drogi, udział w targach Domów i Mieszkań, udział w wydarzeniu branżowym Warsaw Expo, 
Współpraca z architektami: Cykliczne szkolenia branżowe, eventy i warsztaty m.in.: spotkanie z architektami Millenium Budowlane, wyjazdy do europejskich fabryk, uczestnictwo w panelach dyskusyjnych.
Liczba zmian ekspozycji: 20

Maxfliz Wrocław
ul. Mińska 60a, 54-610 Wrocław
Rekomendowane dla Ciebie