×

Szukaj w serwisie

Meble łazienkowe Guadix/Deftrans

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 04 marz 2020 11:25
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans
Meble łazienkowe Guadix/Deftrans

Meble łazienkowe z matowym wykończeniem w dostępnych kolorach: biały, grafit i burgund. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020

Nazwa produktu: Guadix
Nazwa kategorii: Meble łazienkowe
Opis produktu: 

Kolekcja Guadix marki Defra to idealna propozycja dla wielbicieli minimalizmu i nowoczesności. Swoją elegancję zawdzięcza charakterystycznym frezowanym frontom, które pełnią rolę uchwytów nie zaburzając formy mebli. Dopełnieniem jest zastosowanie matowego wykończenia idealnie komponującego się z meblami, które w całości tworzy niepowtarzalny efekt.  

Technologia

Szafki łazienkowe Guadix to jakość w każdym detalu. Fronty oraz korpusy szafek zostały wykonane z trwałej płyty MDF, frezowanej pod kątem 45 stopni, dodając tym samym niezwykłego charakteru. Meble Guadix dostępne są w trzech kolorach: niebanalnym burgundzie, w tradycyjnej bieli oraz w uniwersalnym graficie. Dodatkowym atutem jest odporny na promieniowanie słoneczne lakier UV. Projektanci nie zapomnieli również o eleganckim wykończeniu wnętrza, które zostało pokryte estetycznym grafitowym lakierem.

Szklane półki z możliwością regulacji idealnie komponują się z eleganckim wnętrzem szafki.

Komfort korzystania z mebli podnosi zastosowana w nich smukła prowadnica DefraSlim z pełnym wysuwem, pozwalająca na łatwy dostęp do najgłębszych przestrzeni szuflad. Zastosowany system soft close zapewnia ciche i łagodne domykanie drzwi i szuflad. Szafki pod umywalkę wyposażono w praktyczny organizer DefraIn, pozwalający efektywnie wykorzystać przestrzeń szuflad utrzymując ład i porządek wśród akcesoriów łazienkowych i kosmetyków.

Kolekcja Guadix marki Defra to idealnie wypełnienie nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Swoim minimalizmem, charakterystycznym frezowaniem oraz doborem kolorystyki zaintryguje i zaciekawi każdego, kto docenia prostotę w minimalistycznych detalach.

Materiały

· front: lakierowana i frezowana płyta MDF o grubości 16 mm
· korpus: lakierowana płyta wiórowa o grubości 16 mm
· system soft close
· regulowane, szklane półki w słupku
· regulowane zawieszki

Cechą charakterystyczną mebli są frezowane fronty pod kątem 45 stopni, które jednocześnie peł nią rolę uchwytów. W kolekcji szafek Guadix zastosowano system Soft Close.
Cena produktu: cena netto od 1270 zł do 1500 zł
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: tak

Deftrans SP. Z O.O.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 384 04 86
biuro@deftrans.com.pl
www.deftrans.com.pl
Rekomendowane dla Ciebie