×

Szukaj w serwisie

Milos Set / Schedpol

  • Autor: Redakcja
  • 18 lut 2019 16:00
Milos Set / Schedpol
Milos Set / Schedpol
Milos Set / Schedpol
Milos Set / Schedpol
Milos Set / Schedpol

Milos Set
producent: Schedpol

Wanna z serii Milos Set wykonana jest w zaawansowanej europejskiej technologii Stabilsound Plus ®, która poprawia właściwości użytkowe produktu w każdym wymiarze. W wannie, która posiada wielowarstwowe wzmocnienie konstrukcji zastosowano także specjalną powłokę PU+ o wysokich właściwościach izolacyjnych. Pozwala to na dłuższe utrzymanie ciepła wody wewnątrz wanny oraz skutecznie minimalizuje efekty akustyczne (np. podczas prysznicu w wannie).

Zgodnie z aktualnym trendem rant wanny został zmniejszony do zaledwie 20 mm, jednak dzięki zastosowaniu stalowego wzmocnienia zagwarantowano niezwykłą sztywność całej konstrukcji. Najwyższej jakości powierzchnia akrylowa o właściwościach Easy to Clean® i Antibac®, jest gładka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie odporna na UV, odbarwienia, czy przypadkowe zadrapania.

Seria Milos Set w komplecie posiada dedykowany Nośnik EPS, który zapewnia wysoką wytrzymałość na nacisk i 100% stabilność posadowienia wanny, dzięki jej podparciu zarówno na rantach jak i dnie. Montaż wanny na dedykowanym w secie Nośniku ESP eliminuje konieczność kotwienia wanny do ściany co jest istotne dla ochrony istniejącej hydroizolacji łazienki. Nośnik EPS to także zdecydowane przyspieszenie montażu i wykonania trwałej, solidnej zabudowy, dzięki równej powierzchni nośnika, gotowej do oklejania płytkami. Jakość użytych materiałów gwarantuje długoletnie użytkowanie.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: od 1.415,00 zł

Gwarancja produktu: 15 lat

Dokumentacja: Atest higieniczny HK/W/0827/01/2016, DWU DW50/R50/2016

 
Rekomendowane dla Ciebie