×

Szukaj w serwisie

Wybierz najlepszy salon łazienkowy w Polsce!

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 06 marz 2020 11:12
Wybierz najlepszy salon łazienkowy w Polsce!
Wybierz najlepszy salon łazienkowy w Polsce!

Do 26 marca trwa głosowanie w konkursie na najlepsze salony łazienkowe w Polsce, organizowanym przez magazyn "Łazienka" oraz portal Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów!

"Łazienka-Salon Roku 2020" to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach. Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które trwa do 26 marca 2020 roku na łamach portalu Ryneklazienek.pl.

>>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY SALON ŁAZIENKOWY W POLSCE<<<

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu. 

ZASADY GŁOSOWANIA:

1. Wejdź na STRONĘ GŁOSOWANIA.

2. Wybierz województwo, w którym jest salon, na który chcesz zagłosować.

3. Zapoznaj się z salonami w danym regionie. Jeśli uznasz, że któryś zasługuje na Twój głos - kliknij przycisk "oddaj głos" (jeśli nie widzisz przycisku to znaczy najpewniej, że ktoś już głosował z Twojego IP - po oddaniu głosu zniknie możliwość głosowania w danym województwie - możesz głosować tylko na jeden salon w regionie)

4. W polu, który się pojawi podaj swoje dane. Są nam niezbędne do weryfikacji.
(będziemy wdzięczni za podawane nazwy firmy, która reprezentujecie - ale nie jest to niezbędne)

5. I to wszystko! Ogłoszenie wyników odbędzie się 27 marca 2020 r.

6. Głosowanie trwa do 26 marca 2020 r. do godz. 23.59.

PAMIĘTAJ: Możesz zagłosować tylko na jeden salon w danym województwie! To czy zagłosowałeś/aś w danym regionie oceniamy po adresie e-mail oraz Twoim IP. Jeśli nie możesz oddać głosu (nie widzisz przycisku "oddaj głos") , oznacza to, że z Twojego adresu IP już ktoś zagłosował.

W razie pytań prosimy o kontakt salonroku@ryneklazienek.pl 
Rekomendowane dla Ciebie